یک کارگردان تئاتر از دنیا رفت

یکی از کارگردانان تئاتر کشور ـ رضا حداد ـ صبح دیروز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در منزل خود چشم از دنیا رفت.

به گزارش سایت هنردستان، رضا حداد،کارگردان تئاتر ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در ۵۴ سالگی درگذشت.

شهرام گیل‌آبادی، رییس هیات‌مدیره انجمن صنفی کارگردانان تئاتر ایران ضمن تایید این خبر و گفت: رضا حداد، کارگردان تئاتر ایران، سحرگاه روز جمعه در منزل خود دارفانی را وداع گفته است.

او افزود: رضا حداد علاوه بر کارگردانی، در مدیریت هنری هم به تئاتر کمک می‌کرد و هرچه در توانش بود برای توسعه تئاتر انجام می‌داد و مضایقه نمی‌کرد.

گیل‌آبای با اشاره به برگزاری شب کارگردانان تئاتر که چندی قبل برگزار شد،گفت: حداد کمک شایانی در برگزاری این مراسم به ما کرد،کما این‌که در تمام برنامه‌های صنفی همراه ما بود و از امکاناتش برای توسعه هنر و تئاتر ایران بهره می‌گرفت.

رییس انجمن کارگردانان تئاتر در پایان گفت: ما به عنوان صنف کارگردانان آماده‌ی هرگونه همراهی با خانواده این هنرمند برای برگزاری مراسم‌های مربوط به بدرقه و بزرگداشت هستیم.

سایت هنردستان، درگذشت این کارگردان تئاتر را به جامعه‌ی هنری و خانواده‌ی آن مرحوم تسلیت می‌گوید.

5/5 - (22 امتیاز)
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »