تدوین فیلم کوتاه «دیروز» با بازی آزاده صمدی

بنا بر گزارش سایت هنردستان به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با پایان فیلم کوتاه «دیروز» به کارگردانی کیوان اروندیان و بازی آزاده صمدی این فیلم  وارد مراحل پس‌تولید شد.

این فیلم که تازه‌ترین اثر کیوان اروندیان در مقام کارگردان است، در یک روایت غیرخطی، تعارضی بنیادین با مادر را در طول یک جلسه روان‌کاوی به تصویر می‌کشد.

توانمندی آزاده صمدی در ایفای نقش‌های چندلایه و روان‌کاوبودن فیلم‌ساز این فرصت را برای فیلم فراهم کرده تا فیلم بتواند در ژانر مورد نظرش موفق عمل کند.

بهنود جواهریان، تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه «دیروز» را بر عهده دارد و هم‌اکنون مراحل تدوین و صداگذاری فیلم در استودیو رایان‌رسانه هنر هفتم در حال انجام است.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:

بازیگران: آزاده صمدی،کیوان اروندیان، الهام ربیع، محمدرضا اکبری، مدیر فیلم‌برداری: رضا شیخی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: حمید ازوجی، صدابردار: امیرعباس علیرضایی، صداگذاری: بهروز معاونیان، چهره‌پردازی: محمدرضا قومی، طراحی صحنه و لباس: بهرام نوذری، منشی صحنه: شقایق صادق، عکاس: حسین خدارتی، تدوین: سیاوش پورخلیلی، جلوه‌های بصری: استودیو روشنا، مجری طرح: رایان‌رسانه هنر هفتم، مشاور رسانه‌ای و روابط‌عمومی: رضا پورزارعی.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »