محمود دولت آبادی به تماشای یک نمایش کودک نشست

هنردستان: محمود دولت آبادی نویسنده پرآوازه یکشنبه ۲۷ فروردین ماه به تماشای نمایش عروسکی موزیکال “موش تا موش” به کارگردانی رامین کهن در تالار هنر نشست.

به گزارش هنردستان، محمود دولت آبادی نویسنده شهیر ایرانی عصر روز یک‌شنبه 27 فروردین ماه در تالار هنر به تماشای نمایش “موش تا موش” به کارگردانی رامین کهن نشست. سیمین امیریان نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر نیز از دیگر مهمانان شب گذشته این نمایش بود.

 

نمایش “موش تا موش” که از 7 فروردین ماه همزمان با روز جهانی تئاتر با حضور جمعی از هنرمندان و به دست مرضیه برومند افتتاح شد، تاکنون میزبان هنرمندانی چون رضا بابک، آزاده پورمختار، هرمز هدایت، امیرحسین صدیق، زهرا صبری، ایرج محمدی، هما جدیکار، افسانه زمانی، عباس جهانگیریان و… بوده است.

 

لازم به ذکر است؛ نمایش؛ “موش تا موش” عنوان نمایشی عروسکی و موزیکال برای کودک و نوجوانان است که به نویسندگی و کارگردانی رامین کهن از 7 فروردین‌ماه در تالار هنر روی صحنه خواهد رفت.

 

این نمایش روایت‌گر داستان کوچه پس‌کوچه‌های شهری است که هر شب آواز غمگین و سوزناک‌ آقا موشه که عاشق و دلداده خاله موشه است در آن شنیده می‌شود. خاله موشه بی‌خبر از این‌که این آواز غمناک در هجر او خوانده می‌شود، هرشب ستاره‌ها را می‌شمرد و به زیبایی ماه خیره می‌شود.

 

دراین نمایش موزیکال کودک و نوجوان که به شیوه عروسکی و به مدت 55 دقیقه اجرا می‌شود، مرضیه برومند و هنگامه مفید به عنوان صداپیشه همکاری دارند. الکا هدایت، امیررضا میرآقا، محمدرضا مالکی و رامین کهن دیگر صداپیشگان این نمایش هستند و سعید ابک، پرستو آریاکیا، الهام ایروانی، علی باروتی، فاطمه پورهاشمی، هانی حسینی، حمیدرضا گودرزی، متین گودرزی و مرضیه نادری عروسک‌گردانان نمایش “موش تا موش” هستند.

 

سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: گروه کارگردانی: هانی حسینی و معصومه آرواز؛ طراحی و ساخت عروسک: مهدی قومورلو، محمد صاحبی، مهنوش نراقی و منیر مولوی‌زاده؛ طراح صحنه: رامین کهن؛ طراح نور: علی اشرف سمایی؛ مدیر صحنه: حمیدرضا گودرزی؛ طراح پوستر و بروشور: پرناز کریمی؛ عکاس: محمد عبدی و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: روشنک کریمی.

 

نمایش “موش تا موش” فروردین و اردیبهشت 96 هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 20 در تالار هنر به روی صحنه می‌رود.

 

علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از طریق تلفن رزرو ۰۹۳۰۷۰۲۰۶۷۱ و یا سایت ایران کنسرت به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com  اقدام کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید