یازدهمین نمایشگاه هنرجویان تارابهبهانی در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

هنردستان: ۷۲ هنرمند کودک و نوجوان قرار است آثار نقاشی خود را در حمایت از کودکان سرطانی محک به نمایش درآورند.

به گزارش هنردستان، هنرجویان تارا بهبهانی نقاش و مدرس هنر در یازدهمین سال پیاپی، نمایشگاهی در حمایت از کودکان سرطانی محک در روزهای 31 فروردین  و اول اردیبهشت 1396 از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در محل این موسسه برگزار خواهند کرد.

 

در این نمایشگاه دو روزه تعداد ۷۲ نفر از هنرمندان کودک و نوجوان آثار نقاشی خود را در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک به فروش می‌رسانند تا به این وسیله نوع دوستی و حمایت خود را از آن‌ها نشان دهند.

 

“خبری در راه است… ” عنوان یازدهمین نمایشگاه سالانه کودکان و نوجوان هنرآموز تارا بهبهانی است که  با توجه به عنوان نمایشگاه خبری را که انتظار شنیدنش را دارند از طریق نقاشی‌هایشان به نمایش گذاشته‌اند و هدف از برگزاری آن روشن کردن چراغ انسان دوستی و حمایت از همنوعان و هم سالان مبتلا به سرطان خود است.

 

تارا بهبهانی درباره این نمایشگاه می‌گوید: ” هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شویم اخبار مختلفی زندگی ما را دست خوش تغییر قرار می‌دهد.گاه این تغییرات جزئی و گذرا ست و گاه مسیر زندگی ما را عوض می‌کند. این یازدهمین سال است که نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان را به نفع کودکان محک برگزار می‌کنم. با این امید که هم نقاشان کوچک نمایشگاه یاد بگیرند که می‌توانند باعث تغییر در زندگی همنوعانشان باشند و هم عواید این نمایشگاه‌ها مرهمی شود بر دل دردمند کودکان مبتلا به سرطان…. و چه خوب می‌شد که فردا صبح با این خبر بیدار می‌شدیم:  خبری در راه است…دیگر سرطانی وجود ندارد…غول سرطان زانو زد…  و آن روز دیگر این بلای ناگهانی مسیر زندگی هیچ کودک سرزمینمان را تغییر نمی‌دهد . به امید آن روز که جز خبر سلامتی و نشاط و شادی برای کودکان و نوجوانان خبر دیگری نباشد.”

 

این رویداد هنری هر سال با استقبال چشمگیری از سوی علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی در محل موسسه محک برگزار می‌شود و عواید حاصل از فروش این آثار صرف درمان کودکان مبتلا به سرطان موسسه محک می‌شود.

 

تارا بهبهانی – نقاش و پژوهشگر هنر – پانزده سال است که در زمینه آموزش نقاشی به کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کند. او تاکنون به‌عنوان نقاش در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی متعددی حضور داشته و جوایز متعددی از بینالهای مختلف در خارج از کشور گرفته است..

 

این نمایشگاه دو روزه ساعت ۱۶ پنجشنبه 31 فروردین  1396 افتتاح خواهد شد و علاقمندان می‌توانند در این دو روز از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برای بازدید از این آثار به آدرس میدان اقدسیه، ابتدای بزرگراه ارتش، سه راه ازگل، بلوار شهید مژدی، بلوار محک، موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک مراجعه کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید