مسترکلاس «صفحه‌نو» با تهیه‌کنندگی مجتبا میرتهماسب به «تماشاخونه» آمد

مسترکلاس‌های آموزشی «صفحه‌نو» با حضور استادان متخصص و صاحب‌سبک در حوزه‌های مختلف به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجتبا میرتهماسب از روز سه‌شنبه ۱۶ خردادماه ساعت ۱۲ ظهر به‌ طور اختصاصی و رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه می‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومی «تماشاخونه»، صفحه‌نو» (New Page) یک مسترکلاس ویدیویی است که در آن استادان متخصص و صاحب‌‌سبک ایرانی در حوزه‌های مختلف، تجربیات، دانش، منش و روش حرفه‌ای خود را در ساختاری مستند ـ آموزشی به‌طور اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» ارائه می‌کنند.

«کارگاه فیلم کارآ» با مدیریت مجتبا میرتهماسب، تولید پروژه‌ «صفحه‌نو» را از سه سال پیش آغاز کرده و تاکنون مسترکلاس‌های «موسیقی» با حسین علی‌زاده،«کارگردانی سینما» با رخشان بنی‌اعتماد،«کودک و طبیعت» با عبدالحسین وهاب‌زاده،«کارگردانی تئاتر» با علی رفیعی،«بازیگری» با فاطمه معتمدآریا،«قصه‌نویسی» با هوشنگ مرادی‌‌کرمانی و «عکاسی مستند» با نصرالله کسرائیان را آماده‌ نمایش دارد.

مخاطبان می‌توانند این برنامه را هر هفته، به صورت سریالی با همه‌ محتوای دوره‌ها و تفکیک موضوعی، به طور رایگان و اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» ببینند. مدت زمان هر برنامه بین ۴ تا ۶ ساعت است.

تهیه، تولید و پخش فصل دوم «صفحه‌نو» با استادان صاحب‌نام دیگر در «کارگاه فیلم کارآ» و پلتفرم «تماشاخونه» به صورت انحصاری در حال برنامه‌ریزی و انجام است.

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »