مستند «پادشاهان درد» با دوبله اختصاصی به نمایش خانگی آمد

مستند سریالی «پادشاهان درد» به کارگردانی «دیوید کار» با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

بنا بر گزارش سایت هنردستان به نقل از واحد روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده و این روزها مستند «پادشاهان درد» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

مستند «پادشاهان درد» به کارگردانی «دیوید کار» محصول ۲۰۱۹ ایالات متحده است که در آن آدام و راب توسط خطرناک‌ترین حیوانات جهان گزیده می‌شوند تا راهنمای جامعی برای اندازه‌گیری درد ایجاد کنند.

در حالی که بیش‌تر مردم از حیوانات گزنده فرار می‌کنند،کارشناسان حیات‌وحش آدام تورن و رابرت آلوا (Adam thoran،Robert alleva) در مستند «پادشاهان درد» به جنگل‌های دوردست و سواحل سفر می‌کنند تا با حیوانات با گونه‌های تهاجمی رو به شوند و محدودیت درد خود را با نام علم آزمایش کنند. این دو کارشناس با مشورت دکتر اشمیت ابزاری آموزشی به انسان‌ها نشان می‌دهند که باید از چه موجوداتی دوری کنند و در صورت گزیدگی یا خفه‌شدن چه کاری انجام بدهند.

فصل اول مستند سریالی «پادشاهان درد» که امتیاز 1/7 را در سایت Imdb به دست آورده در ۹ قسمت و فصل دوم آن نیز در ۱۰ قسمت به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »