آغاز اکران دوم نوروز از اردیبهشت با 6 فیلم جدید

هنردستان: اکران دوم نوروزی سینماها از ابتدای اردیبهشت 96 با نمایش شش فیلم جدید آغاز می‌شود.

غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش)  با اعلام این مطلب گفت: در جلسه امروز مقرر شد اکران دوم نوروزی فیلم‌های سینمایی از ابتدای اردیبهشت با نمایش شش فیلم جدید آغاز شود.

 

وی ادامه داد: بر این اساس قرارداد اکران فیلم ویلایی‌ها به کارگردانی منیره قیدی در گروه سینمایی استقلال بعد از پایان نمایش فیلم گشت ارشاد 2، قرارداد فیلم برادرم خسرو در گروه سینمایی کوروش بعد از پایان نمایش فیلم ماجرای نیمروز، قرارداد اکران فیلم نهنگ عنبر 2 به کارگردانی سامان مقدم در گروه سینمایی قدس، بعد از پایان نمایش فیلم آباجان، قرارداد فیلم سینمایی آشوب به کارگردانی کاظم راست‌گفتار در گروه سینمایی آزادی بعد از پایان نمایش فیلم یک روز بخصوص و قرارداد فیلم امتحان نهایی به کارگردانی عادل یراقی در گروه آزاد ثبت شد.

 

فرجی افزود: براساس آیین‌نامه شورای صنفی نمایش سقف اکران فیلم خوب، بد، جلف به 10 هفته رسیده است و اکران این فیلم هفته آینده به اتمام می‌رسد و از 6 اردیبهشت اکران فیلم سینمایی نقطه کور به کارگردانی مهدی گلستانه در پردیس سینمایی زندگی آغاز می‌شود.

 

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »