بازگشایی خانه‌موزه خیمه‌شب‌بازی ایران

خانه‌موزه خیمه‌شب‌بازی ایران که توسط ستاره اسکندری و سیاوش ستاری بنیاد شده، بعد از وقفه دو ساله با مدیریت فهیمه امن‌زاده بازگشایی می‌شود.

به گزارش سایت هنردستان، روز سه‌شنبه 23 خردادماه، «خانه‌موزه خیمه‌شب‌بازی ایران» با برگزاری مراسم افتتاحیه مجدد آغاز به کار می‌کند.

در مراسم بازگشایی که ساعت ۱۸ با حضور اهالی فرهنگی و هنری همراه است، نمایشگاه خانه‌موزه و جعبه عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی رونمایی می‌شود.

خانه‌موزه خیمه‌شب‌بازی ایران تلاش دارد در قالب یک نهاد خصوصی به معرفی یکی از مهم‌ترین هنرهای نمایشی ـ عروسکی ایران بپردازد که در زمره میراث‌های ناملموس ایرانی دارای شهرت جهانی است.

سه‌شنبه‌های مبارک عنوان برنامه‌ای است که از دور جدید فعالیت خانه موزه سه‌شنبه هر هفته میزبان علاقه‌مندان در خانه موزه می شود و هر بار راوی داستانی متفاوت از مبارک است.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش و حضور در مراسم بازگشایی می‌توانند ساعت ۱۸ به خانه فرهنگ و هنر مانا مراجعه بکنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

نمایشگاه گروهی زادسرو

نمایشگاه گروهی زادسرو در کاشان افتتاح می گردد . به گزارش هنردستان : نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان مطرح در گالری فیوز کاشان امروز افتتاح

ادامه مطلب »
تئاتر

رادیوتئاتر «نا» امروز ویژه‌ی خبرنگاران، هنرمندان و منتقدان و فردا به یاد «علی سلیمانی» اجرا می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی گروه تئاتر تجربه، رادیوتئاتر «نا» به نویسندگی و کارگردانی فرناز عقیلی،که این روزها در تماشاخانه مهر اجرا می‌شود، روز پنج‌شنبه ۹ آذرماه

ادامه مطلب »