“کودک شو” با تغییر پخش می‌شود

هنردستان: تهیه‌کنندگان “کودک شو” از تغییراتی که قرار است به زودی در این برنامه با‌ حضور چهره‌ها رخ بدهد خبر دادند.

به گزارش هنردستان، ابوذر پورمحمدی یکی از تهیه کنندگان “کودک شو” در خصوص آخرین تغییراتی که قرار است در این برنامه رخ دهد عنوان کرد: در این برنامه ما از ابتدا آیتم‌های متعددی را در نظر گرفته بودیم که برخی از آن‌ها با کامل شدن طرح آن، مثل دوبله شو، در حال اجرا هستند، اما به زودی بخش دیگری که با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگون شکل می‌گیرد به کودک شود اضافه خواهد شد.

 گزارش هنردستان، ابوذر پورمحمدی یکی از تهیه کنندگان “کودک شو” در خصوص آخرین تغییراتی که قرار است در این برنامه رخ دهد عنوان کرد: در این برنامه ما از ابتدا آیتم‌های متعددی را در نظر گرفته بودیم که برخی از آن‌ها با کامل شدن طرح آن، مثل دوبله شو، در حال اجرا هستند، اما به زودی بخش دیگری که با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگون شکل می‌گیرد به کودک شود اضافه خواهد شد. 

وی افزود: در این بخش در قالب مسابقاتی که طرح شده، لیگی برای این چهره‌ها در نظر گرفته شده که به جذابیت‌های برنامه و جلب نظر مخاطب کمک می‌کند. علاوه بر این‌ها یکی از اهداف مهم و اساسی ما در برنامه، ایجاد و حفظ تعامل قوی با مردم است. در این راستا نیز قرار است مضاف بر بخش‌های موجود که حول حضور مردم می‌چرخد، آیتم‌هایی که در آن‌ها مردم با ارسال عکس و فیلم در چارچوب معینی، بیشتر به برنامه نزدیک می‌شوند را در نظر بگیریم.

پورمحمدی یادآور شد: این تغییرات و افزودن آیتم‌های جدید مادامی که برنامه پخش می‌شود، وجود خواهد داشت و به یک یا دوبخش ختم نمی‌شود.

علاوه بر این‌ها رضا نصیری شهرضایی، یکی دیگر از تهیه کنندگان ” کودک شو” درباره این تغییرات گفت: به زودی قرار است که در این برنامه، در کنار بخش‌هایی که مخصوص خانواده‌ها و فرزندانشان است، مسابقه‌ای ویژه با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگونی چون، بازیگری، موسیقی، سینما و … برگزار شود.

وی با اشاره به هدف از برگزاری این بخش عنوان کرد: ما در “کودک شو” از پیش در نظر داشتیم تا با طرح مسابقاتی، علاوه بر ایجاد تعامل بین خانواده‌ها و فرزندانشان، فضایی برای یادآوری و بازسازی بازی‌های کودکانه فراهم کنیم. در همین راستا تصمیم گرفتیم تا بخش ویژه‌ای که در آن چهره‌های محبوب حاضر می‌شوند را، تدارک ببینیم. در این بخش ویژه علاوه بر مسابقات و بازی‌هایی که در اتاق فکر ما طراحی شده‌اند، به واسطه گپ و گفتی که با اجرای پژمان بازغی صورت می‌گیرد، بینندگان می‌توانند فضای تعاملی تازه‌ای را در قالب یک مسابقه و سرگرمی، شاهد باشند.

نصیری در پایان با اشاره به لزوم توسعه بازی‌های کودکانه و کمک از چهره‌ها برای تأمین پیشبرد این هدف یادآور شد: جای تأسف دارد که این روزها بازی‌های دیجیتال در حدی گسترش پیدا کرده است، که خانواده‌ها کمتر برای بازی‌های فکری و گروهی وقت می‌گذارند. ما هم تلاشمان این بود تا با پرداخت به چنین بازی‌هایی به اهدافمان در این مسیر برسیم و در این مسیر تصمیم گرفتیم تا از چهره‌های محبوب نیز کمک بگیریم.

برنامه “کودک شو” به کارگردانی رضا مهران فر وتهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی، هر هفته شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، در یک فصل 90 قسمتی ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

 

امتیاز دهید