نمایش هملت به آسیب دیدگان حادثه اخیر آذربایجان، کردستان و اردبیل تقدیم شد

هنردستان: نمایش هملت به کارگردانی آرش دادگر دیشب میزبان اهالی رسانه بود.

 

به گزارش هنردستان، گروه نمایش هملت همچنین اجرای دوشنبه شب خود را به بازماندگان داغدار و سیل‌زده آذربایجان، کردستان و اردبیل تقدیم کرد.

 

در پایان نمایش آرش دادگر ضمن همدردی با آسیب‌دیدگان سیل اخیر نوشته‌ای به شرح زیر خواند.

 

«در روزگاری که مرگ ارزان به دست می‌آید و زندگی بی‌ارزش‌تر از آن است تا برایش عزاداری کنیم.

 

در روزگاری که زندگان و مردگان یکسان به غم نشسته‌اند، جز سکوت چه می‌توان کرد.

 

روزگار غریبی است هموطن، روزگاری که در آن من و تو و همه مردم ایران به هنگامه غم تنها تسلیت میگوییم و فردا فراموش می‌کنیم، فراموش می‌کنیم چرا که سال‌هاست عادت کرده‌ایم.

 

گروه تاتر کوانتوم اجرای امشب خود را تقدیم می‌کند به هموطنان سیل‌زده آذربایجان، کردستان و اردبیل باشد که تسلایی برای بازماندگان باشد.

 

این نمایش که از ۱۷ فروردین در سالن اصلی مجموعه تاترشهر به روی صحنه رفته‌ است، برداشتی آزاد از نمایش «هملت» شکسپیر است که توسط شهرام احمدزاده بازخوانی شده و با رویکرد اجرایی مدرن به روی صحنه می‌رود.

 

این نمایش پیش از این توسط آرش دادگر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شده بود. از بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارت‌اند از: مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشاد جو، پانته آ پناهی‌ها، مونا فرجاد، امیر رجبی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی، افشین صفرى نمایش هملت هر شب ساعت ۳۰/۱۹ در سالن اصلی مجموعه تاترشهر به روی صحنه می‌رود. همچنین می‌توانند جهت خرید بلیط به سایت www.tik8.com   مراجعه کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید