فیلم «جعبه پرنده: بارسلونا» به نمایش خانگی آمد

فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» به کارگردانی و نویسندگی مشترک دیوید پاستور و الکس پاستور با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش سایت هنردستان، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» به کارگردانی و نویسندگی مشترک دیوید و الکس پاستور در ژانر ترسناک و رازآلود محصول ۲۰۲۳ اسپانیاست. این فیلم اسپین آفی از فیلم «جعبه پرنده» محصول ۲۰۱۸ است که بر اساس کتابی با همین عنوان به قلم جاش مالرمن ساخته شده است.

در این فیلم علمی تخیلی موجودی با منشأ نامعلوم شروع به از بین بردن انسان‌ها می‌کند و باعث می‌شود شاهدان این فاجعه خودکشی بکنند. در این میان، سباستین و دخترش برای جان سالم به دربردن و بقا، در خیابان‌های بارسلونا قدم به یک ماجراجویی بزرگ می‌گذارند.

«جعبه پرنده: بارسلونا» توسط سه کمپانی کریس مورگان، دیلن کلارک و نتفلیکس تولید شده که اولین‌بار در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۳ توسط سرویس استریم نتفلیکس منتشر شد.

در این اثر هیجان‌انگیز بازیگرانی چون ماریو کاساس، جورجینا کمپبل، دیگو کالوا، الخاندرا هاوارد، لئوناردو اسباراگلیا، نایلا شوبرث و میشل خنر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا»،که امتیاز ۵.۳ را در سایت IMDb به دست آورده و در وب‌سایت جمع‌آوری نقد راتن تومیتوز امتیاز ۴۹ از ۱۰۰ را کسب کرده، با مدت زمان یک ساعت و ۵۱ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل تماشاست.

امتیاز دهید