انتقاد وزیر بهداشت از استعمال سیگار توسط شخصیت ها در فیلم های فجر

هنردستان: وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در فیلم هایی که در این دوره از جشنواره فیلم فجر دیده استعمال سیگار توسط شخصیت های آثار زیاده بوده است، از این موضوع انتقاد کرد.

 

به گزارش هنردستان، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت شامگاه جمعه ۱۵ بهمن با حضور در برج میلاد به تماشای فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی نشست.

 

وی پس از پایان فیلم با حضور در جمع خبرنگاران در سخنان کوتاهی گفت: تاکنون ۶ فیلم از آثار حاضر در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را دیده ام اما باید همه فیلم ها را ببینم تا بتوانم نظر منصفانه تری درباره کیفیت آثار حاضر در جشنواره بدهم.

هاشمی افزود: نکته ای که باعث اسباب تاسف است این که تاکنون هر فیلمی را که دیده ام در آن استعمال سیگار زیاده دیده می شد و افراد سیگاری حتی از بین پزشکان نیز بودند.

وزیر بهداشت درباره فیلم «ماجرای نیمروز» نیز گفت: این فیلم را اثر خوبی دیدم و برای آن کسانی که آن روزها را ندیده اند بسیار خوب است. «ماجرای نیمروز» گوشه کوچکی از اتفاقات آن دوران است و خیلی خوب همان برهه را به تصویر کشیده است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »