فیلم «توطئه‌آمیز: در قرمز» در تماشاخونه

فیلم سینمایی «توطئه‌آمیز: در قرمز» به کارگردانی پاتریک ویلسون با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «توطئه‌آمیز: در قرمز» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

فیلم سینمایی «توطئه‌آمیز: در قرمز» یک فیلم آمریکایی ترسناک، رازآلود و هیجان‌انگیز محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی پاتریک ویلسون بر اساس فیلم‌نامه‌ای از لی وانل و اسکات تیمز است که پنجمین قسمت از مجموعه توطئه‌آمیز محسوب می‌شود.

جاش لمبرت به سمت شرق کشور می‌رود تا پسرش دالتون را به دانشگاه بفرستد اما وقتی شیاطین سرکوب‌شده گذشته دالتون برای تسخیر او و پدرش دوباره بازمی‌گردند، دانشگاه رویایی او تبدیل به کابوسی واقعی می‌شود.

«توطئه‌آمیز: در قرمز» توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز اکران شد که تاکنون جزو پرفروش‌ترین فیلم‌های این مجموعه است. موسیقی متن این فیلم نیز توسط جوزف بیشارا ساخته شده است.

در فیلم «توطئه‌آمیز: در قرمز» بازیگرانی چون تای سیمپکینز، پاتریک ویلسون، رز برن، سینکلر دانیل، هیام عباس، اندرو آستور، جوزف بیشارا و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «توطئه‌آمیز: در قرمز» که امتیاز ۶ را در سایت IMDb به دست آورده و در وب‌سایت جمع‌آوری نقد راتن تومیتوز امتیاز ۳۹ از ۱۰۰ را کسب کرده و در وبگاه نقد متاکریتیک امتیاز ۴۵ را به خود اختصاص داده با مدت زمان یک ساعت و ۴۶ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

نمایشگاه گروهی زادسرو

نمایشگاه گروهی زادسرو در کاشان افتتاح می گردد . به گزارش هنردستان : نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان مطرح در گالری فیوز کاشان امروز افتتاح

ادامه مطلب »
تئاتر

رادیوتئاتر «نا» امروز ویژه‌ی خبرنگاران، هنرمندان و منتقدان و فردا به یاد «علی سلیمانی» اجرا می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی گروه تئاتر تجربه، رادیوتئاتر «نا» به نویسندگی و کارگردانی فرناز عقیلی،که این روزها در تماشاخانه مهر اجرا می‌شود، روز پنج‌شنبه ۹ آذرماه

ادامه مطلب »