خرید ۲۲ میلیارد ریال کتاب از ناشران

هنردستان: مصوبات جلسات ۵۶۷ و ۵۶۸ هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام و نزدیک به ۲۳ میلیارد ریال کتاب از ناشران خریداری شد.

به گزارش هنردستان، در جلسات ٥٦۷ و ٥٦۸ این هیات ،  ٨۵۳ عنوان در ١١۶۲۰۰ نسخه به مبلغ ۲۲/۹۶۶/۴۰۰/۰۰۰ (بیست و دو میلیارد و نهصد و شصت و شش میلیون و چهارصد هزار) ریال جهت خرید مورد تصویب قرار گرفته است.

 

همچنین در این جلسات تعداد ۳۱ عنوان کتاب گویا در قالب  لوح فشرده به تعداد ۳۱۵۰ نسخه برای خرید تصویب شده اند.

 

عناوین کتاب‌های مصوب، در تارنمای به  نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book    بارگذاری شده است.

 

مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:

الف) ناشران محترم بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: ٥١-٤٤٥٤٥١٤٩ ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امورفرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢٥)، مدارک زیر را به مسئول ذی ربط تحویل دهند:

١- رسید انبار ٢ برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)

٢- کپی پروانه نشر معتبر (در زمان دریافت حواله، پروانه نشر حداقل تا ٢ ماه آینده دارای اعتبار باشد)، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه ناشر

٣- فاکتور فروش رسمی سربرگ ناشر

٤- اعلام شماره حساب در یکی از بانک های ملی به نام صاحب پروانه نشر

٥- ارائه تصویر کد اقتصادی (سازمان ها، شرکت ها و موسسات)

 

ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی پروا)، تلفن: ٤٤٥١٩٢٣٢ و ١٤٧٤٤٠١-٠٩١٢ مراجعه کنند.

ج) ناشران محترم هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.

د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

 

ه) جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های زیر تماس حاصل شود:

١- دفتر تحویل کتاب و برگزاری جلسات    ٣٨٥١٣٠٤٩

٢- دفتر تنظیم حواله خرید کتاب         ٣٨٥١٢٨٥٠

٣-دفتر امور مالی

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید