«پرستاران» به خانه شهروز رسیدند

هنردستان : تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی این روزها در خانه شهروز ادامه دارد.

به گزارش هنردستان ، تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی این روزها در خانه شهروز حوالی میدان تجریش با بازی شهنام شهابی پیگیری می‌شود.محمد عمرانى، فریبا نادرى، شهنام شهابى و الهام طهورى از بازیگرانی هستند که در این سکانس‌ها بازی می‌کنند.

 

به گزارش هنردستان ، تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی این روزها در خانه شهروز حوالی میدان تجریش با بازی شهنام شهابی پیگیری می‌شود.

13960128001575 PhotoL

محمد عمرانى، فریبا نادرى، شهنام شهابى و الهام طهورى از بازیگرانی هستند که در این سکانس‌ها بازی می‌کنند.

تدوین این سریال نیز به صورت همزمان با تولید در حال انجام شدن است.

13960128001573 PhotoL

پخش فاز نخست سریال «پرستاران» 25 اسفند به پایان رسید و ادامه آن قرار است بزودی از شبکه یک سیما پخش شود. فاز نخست این سریال در 27 قسمت 50 دقیقه‌ای با مشارکت وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شد.

13960128001571111 PhotoL

همچنین تاکنون 80 درصد از این سریال ضبط شده است.

فیلمنامه سریال پرستاران تلخ و شیرینی‌های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌دهد. این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد.

13960128001572 PhotoL

فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند. امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی، شهرام عبدلی و محمد فیلی از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

کارگردانی مشترک «پرستاران» را علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی به عهده دارند.

منبع : فارس 

امتیاز دهید