مینی‌سریال «کودک دلبند» با زیرنویس اختصاصی در شبکه نمایش خانگی

مینی‌سریال «کودک دلبند» به کارگردانی مشترک ایزابل کلیفلد و جولیان پورکسن با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده و این روزها مینی‌سریال «کودک دلبند» یکی از آثاری‌ست که در این مجموعه عرضه شده است.

مینی‌سریال «کودک دلبند» یک درام جنایی و رازآلود محصول ۲۰۲۳ کشور آلمان است که ایزابل کلیفلد و جولیان پورکسن آن را به طور مشترک برای شبکه نتفیلیکس نویسندگی و کارگردانی کرده‌اند.

«کودک دلبند» یا «فرزند عزیز» اقتباسی است از رمان آلمانی پرفروش با همین عنوان به نویسندگی رومی هاسمن که فصل اول آن در شش قسمت توسط کمپانی تلویزیون کنستانتین تولید شده و برای اولین‌بار در سپتامبر ۲۰۲۳ توسط سرویس استریم نتفلیکس در آمریکا، انگلستان،کانادا، استرالیا، آلمان و سایر کشورها به صورت همزمان منتشر شد.

در خلاصه‌داستان این سریال آمده: جاسمین گراس در یک پارکینگ ربوده شده و سپس در یک آپارتمان کوچک بدون پنجره در جنگلی در شمال آلمان حبس می‌شود. رباینده او (که ما هرگز چهره‌اش را نمی‌بینیم) مو‌های تیره جاسمین را بلوند کرده و او را «لنا» می‌نامد. از آن لحظه به بعد، جاسمین به اجبار طبق قوانین سختگیرانه او زندگی کرده و از فرزندان کوچکش هانا و جاناتان مراقبت می‌کند. پس از پنج ماه، لنا موفق می‌شود در یک فرار ناامیدانه و دلخراش از زندان خود بگریزد اما به زودی متوجه می‌شود که نمی‌تواند از رباینده‌اش پنهان بماند.

در این مینی‌سریال هنرمندانی چون بیرج شاد،کریستین بیرمن،کیم ریدل، جولیکا جنکینز، نایلا شوبرث، یوستوس فون دونانی، هیلی لوئیز جونز، هانس لو، سامی شراین، اسکیندیر تسفای، فلوریان کلودیوس استفنس، نغمه علایی و کریستین اسکیبینسکی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مینی‌سریال «کودک دلبند» که امتیاز ۷.۴ را در سایت IMDb به دست آورده و به زودی نسخه دوبله فارسی آن نیز از تماشاخونه عرضه می شود در ۶ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »