مستند «بزرگ‌ترین سرقت‌های تاریخ» به نمایش خانگی آمد

مستند سریالی «بزرگ‌ترین سرقت‌های تاریخ» به کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی و میزبانی پیرس برازنان با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

«بزرگ‌ترین سرقت‌های تاریخ» به روایت پیرس برازنان و کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی مستندی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ در ژانر جنایی است که قسمت اول آن توسط شبکهHistory Channel  منتشر شده است. در فصل اول این مستند در ۸ قسمت به بررسی و تصویرکردن بزرگ‌ترین عملیات‌های سرقت در طول تاریخ پرداخته که از لحاظ داستانی و تاریخی جذابیت دارد.

سرقت هنری موزه گاردنر، دزدی الماس بلژیک آنتورپ و دیگر سرقت‌های بزرگ تاریخ با استفاده از سرگرمی‌های دراماتیک، داستان‌سرایی پویا و جلوه‌های بصری پیشرفته، در کنار گزارش‌های شاهد اول شخص از افرادی که آنجا بودند، از داستان‌هایی است که در این مستند به آن پرداخته شده است. هر قسمت از این مستند به طرح‌های پیچیده و جسارت مغز متفکران جنایتکار می‌پردازد که چطور از طریق فناوری‌های پیشرفته دست به سرقت‌های بزرگ زده‌اند.

در این مستند افرادی چون پیرس برازنان، استر لادلو، ویلیام سیبلی، بابی ویلیامز، برنت پیچا، رایان بنسون، جیسون هورتون و رائول لاوت حضور دارند.

مستند سریالی «بزرگ‌ترین سرقت‌های تاریخ» که امتیاز ۷.۶ را در سایت IMDb به دست آورده در ۸ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

امتیاز دهید