نمایش «دوره‌گردها» به تالار هنر می‌آید

نمایش «دوره‌گردها» به کارگردانی علی فروتن به صحنه تالار هنر می‌آید.

به گزارش روابط‌عمومی سالن، تالار هنر در آغاز سال تحصیلی جدید و با پایان پروژه ایمن‌سازی سالن برنامه اجراهای خود را با نمایش‌های پرمخاطب و محبوب خانواده‌ها آغاز می‌کند.

تالار هنر در پاسخ به درخواست‌های مکرر تماشاگران و پیگیری شدید کودکان و نوجوانان برای تماشای نمایش‌های موفق، تصمیم گرفت شرایط اجرا برای نمایش‌های محبوب خانواده‌ها را هم‌زمان با روزهای فرخنده و سال تحصیلی جدید فراهم آورد.

بنابراین با آماده‌شدن سالن نمایش برای میزبانی از اجرای عمومی آثار نمایشی، در فاز اول نمایش «دوره‌گردها» به کارگردانی علی فروتن در جدول برنامه بازگشایی تالار پس از وقفه‌ای دوماهه قرار گرفت.

مطابق زمان‌بندی پیش‌بینی‌شده، نمایش دوره‌گردها که بهار سال جاری با استقبال گسترده خانواده‌ها در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه رفته بود، از روز سه‌شنبه 11 مهرماه ساعت 17.30 اجرای خود را در تالار هنر آغاز می‌کند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »