ایوانکا ترامپ: کتابم را تبلیغ نمی‌کنم

 هنردستان : دختر ارشد ترامپ در صفحه فیس بوکش نوشته: من این کتاب را در زمانی متفاوت از زندگی‌ام نوشته‌ام…

ایوانکا ترامپ اعلام کرد که او هرگز برای کتابش تبلیغ نمی‌کند و البته در هیچ رسانه‌ای نیز جهت تبلیغ این کتاب حاضر نمی‌شود.

 

ایوانکا ترامپ اعلام کرد که او هرگز برای کتابش تبلیغ نمی‌کند و البته در هیچ رسانه‌ای نیز جهت تبلیغ این کتاب حاضر نمی‌شود.

او در صفحه فیس بوکش نوشته: “من این کتاب را در زمانی متفاوت از زندگی‌ام نوشته‌ام، تحت تاثیر دوره کارآفرینی و مدیریتی‌ام. دست نویس این کتاب را هم پیش از انتخابات در نوامبر سال گذشته تمام کردم.”

او بعد از این توضیح داده است که برای تبلیغات این کتاب اقدامی انجام نمی‌دهد و در هیچ رسانه‌ای حضور پیدا نمی‌کند.

او اما در اقدامی تبلیغاتی اعلام کرده تصمیم دارد عایدی کتاب را وقف کار خیرخواهانه‌ای در زمینه پیشرفت و رشد دختران و زنان کشورش کند.

کتاب دختر ارشد ترامپ “زنانی که کار می‌کنند” کتابی در زمینه روانشناسی موفقیت است که قرار است در سراسر آمریکا در سطحی وسیع، ماه آتی منتشر و توزیع شود.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »