فیلم «رفتن» برادران محمودی در بخش اصلی فستیوال بین المللی «فیلم موو» در کشور بلژیک، نمایش داده می شود.

هنردستان : فیلم «رفتن» برادران محمودی در بخش اصلی فستیوال بین المللی «فیلم موو» در کشور بلژیک، نمایش داده می شود.

به گزارش هنردستان ، فیلم سینمایی «رفتن» اولین فیلم سینمایی نوید محمودی در مقام کارگردان است.  فستیوال بین المللی «فیلم موو» کشور بلژیک  از تاریخ ١٨ تا ٢٥ آپریل برابر ٢٩ فروردین ماه الی ٥ اردیبهشت ماه سال ٩٦ با حضور فیلم هایی از سرتاسر دنیا برای دریافت جایزه بزرگ فستیوال در حال برگزاری است. 

 

به گزارش هنردستان ، فیلم سینمایی «رفتن» اولین فیلم سینمایی نوید محمودی در مقام کارگردان است.  فستیوال بین المللی «فیلم موو» کشور بلژیک  از تاریخ ١٨ تا ٢٥ آپریل برابر ٢٩ فروردین ماه الی ٥ اردیبهشت ماه سال ٩٦ با حضور فیلم هایی از سرتاسر دنیا برای دریافت جایزه بزرگ فستیوال در حال برگزاری است. فیلم «رفتن» پس از حضور در فستیوال بین المللی «فیلم موو» توسط یک شرکت پخش کننده بلژیکی در این کشور اکران عمومی خواهد شد. 

شرکت «دریم لب» به مدیریت نسرین میرشب که از شرکت های با سابقه بین المللی در حوزه توزیع فیلم به شمار می رود امتیاز پخش بین الملی فیلم سینمایی «رفتن» به تهیه کنندگی جمشید محمودی را برعهده دارد. فیلم سینمایی تحسین شده «رفتن» محصول مشترک ایران و افغانستان هنوز فرصت اکران در ایران را پیدا نکرده است.

«رفتن» قصه فرشته و نبی، قصه عشقی است که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود. قصه عشقی که از همه چیز غیر از  معشوق  رنج می بیند. «رفتن» قصه درد است، درد خانه به دوشی، درد مهاجرت.

رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی و بشیر احمد بازیگران این فیلم هستند. 

منبع : مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »