«خزنده» با دوبله اختصاصی به نمایش خانگی آمد

فیلم سینمایی «خزنده» به کارگردانی گرنت سینگر با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «خزنده» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

«خزنده» یک فیلم جنایی، درام و رازآلود محصول ۲۰۲۳ آمریکاست که گرنت سینگر فیلم‌نامه آن را به صورت مشترک با بنجامین بروور و بنیسیو دل‌تورو نوشته است.

این درام جنایی، درباره‌ یک کارآگاه پلیس سخت‌گیر و حرفه‌ای است که مسئول رسیدگی به پرونده‌ای شده که در آن هیچ‌چیز آن‌طور که به نظر می‌رسد نیست و همین موضوع باعث می‌شود او از هیچ مساله‌ای چشم‌پوشی نکرده و موشکافانه به دنبال حقیقت ماجرا برود. از سویی نیز این پرونده باعث شده یکسری توهمات مربوط به زندگی خودش نیز رو به زوال برود.

«خزنده» اولین فیلم بلند گرنت سینگر است که برای اولین‌بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سپتامبر 2023 به نمایش درآمد و قبل از پخش در نتفلیکس به پخش محدود در سینماهای منتخب در ایالات متحده تغییر یافت.

در فیلم «خزنده» بازیگرانی چون بنیسیو دل‌تورو، جاستین تیمبرلیک، اریک بوگوسیان، آلیسیا سیلورستون و فرانسیس فیشر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «خزنده» که امتیاز ۶.۹ را در سایت IMDb به دست آورده با مدت زمان ۲ ساعت و 14 دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »