خلاصه فصل اول «پدرگواردیولا» در تماشاخونه

با پایان فصل اول سریال «پدرگواردیولا» پنجشنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۲۰ خلاصه‌ای از قسمت‌های این سریال به صورت یک قسمت مجزا به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی پلتفرم «تماشاخونه»، سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محسن حیدری یک ملودرام اجتماعی است که فصل اول آن در ۹ قسمت اصلی و یک قسمت پیش‌درآمد به مدت دوماه به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش شد.

خلاصه فصل اول این سریال مروری بر بخش‌های مهم و اثرگذار هر قسمت است که در آن خط اصلی داستان و شخصیت‌هایی که اتفاقات این قصه را رقم زده‌اند مشخص شده است.

در فصل اول سریال «پدر گواردیولا» که از پربازیگرترین سریال‌های نمایش خانگی است، خوانندگانی مثل رضا یزدانی، آرش و مسیح عدل‌پرور و کورش مهربان قطعاتی را نیز اجرا کرده‌اند.

خلاصه فصل اول سریال «پدرگواردیولا» امروز ساعت ۲۰ به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

نمایشگاه گروهی زادسرو

نمایشگاه گروهی زادسرو در کاشان افتتاح می گردد . به گزارش هنردستان : نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان مطرح در گالری فیوز کاشان امروز افتتاح

ادامه مطلب »
تئاتر

رادیوتئاتر «نا» امروز ویژه‌ی خبرنگاران، هنرمندان و منتقدان و فردا به یاد «علی سلیمانی» اجرا می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی گروه تئاتر تجربه، رادیوتئاتر «نا» به نویسندگی و کارگردانی فرناز عقیلی،که این روزها در تماشاخانه مهر اجرا می‌شود، روز پنج‌شنبه ۹ آذرماه

ادامه مطلب »