آموزش دوخت‌های درباری و جواهردوزی در یک کارگاه آموزشی

 هنردستان : کارگاه آموزشی دوخت‌های درباری و جواهردوزی با حضور دو تن از اساتید برجسته این حوزه برگزار ‌می‌شود.

پوشش مردم از آغاز و در طول تاریخ بشر همیشه در حال تحول بوده و گذشت زمان آن را به شکل های مختلف بر تن انسان ها پوشانده و مکان زندگی نوع جنس آن را تغییر داده است.دوخت درباری نیز به عنوان یکی از خاص ترین زیرشاخه های خیاطی، زیبایی خاصی داشته و بیشتر به نوعی از خیاطی که بر روی لباس درباریان قدیم انجام می شده، اطلاق می‌شود که امروزه نیز بسیار پرطرفدار است.

 

پوشش مردم از آغاز و در طول تاریخ بشر همیشه در حال تحول بوده و گذشت زمان آن را به شکل های مختلف بر تن انسان ها پوشانده و مکان زندگی نوع جنس آن را تغییر داده است.

دوخت درباری نیز به عنوان یکی از خاص ترین زیرشاخه های خیاطی، زیبایی خاصی داشته و بیشتر به نوعی از خیاطی که بر روی لباس درباریان قدیم انجام می شده، اطلاق می‌شود که امروزه نیز بسیار پرطرفدار است.

قرار است فردا ودر پایتخت، کارگاه آموزشی دوخت‌های درباری و جواهردوزی با حضور دو تن از اساتید برجسته این حوزه برگزار ‌شود.

آفاق امیریان و مازیار ملکی، دو مدرس این وریک شاپ در این دوره آموزشی یکروزه مواردی همچون آشنایی با اصول خیاطی، آشنایی با ابزار و اصول بکارگیری ابزار، آشنایی با روش برش و دوخت کاملا حرفه‌ای، آشنایی با دیزاین و اصول دیزاین و آشنایی با اتوکاری تجاری را در قالب آموزش نهایی دوخت‌های درباری و جواهردوزی ارائه می‌دهند.

این کارگاه آموزشی یکروزه، فردا از ساعت 9 صبح تا 17 عصر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برگزاری این ورک‌شاپ با شماره‌های 66566813 و 09357227664 تماس حاصل نمایند.

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید