فراخوان مسابقه معماری خانه کوچک ۲۰۲۳

شرکت Volume Zero میزبان مسابقه معماری خانه کوچک ۲۰۲۳ است و شرکت کنندگان را دعوت میکند یک خانه کوچک برای دو نفر طراحی کنند که فضای زندگی راحت را فراهم کند.

به گزارش هنردستان ، در مجموع ۴۵۰۰ دلار به سه پروژه برتر به همراه گواهی اهدا می شود. همچنین به ۱۰ نفر از مقام های برتر گواهی اعطا خواهد شد.

در سایت رقابت آمده است، دنیای ما با سرعتی بی‌سابقه در حال تغییر است و رویدادهایی در سراسر جهان رخ می‌دهند و بشر شاهد پیشرفت‌هایی در تمام عرصه‌های زندگی است. همانطور که نیازهای ما در حال تغییر است، طراحی خانه نیز تغییر می کند.

طراحی خانه کوچک باید نوآورانه، خلاقانه و پایدار باشد. مساحت خانه کوچک پیشنهادی نباید بیش از ۳۰۰ فوت مربع باشد.

شرکت کنندگان می توانند با توجه به طرح پیشنهادی خود سایتی را انتخاب کنند. این مکان می تواند یک منطقه شهری یا روستایی در هر نقطه از جهان باشد. طرح باید به خوبی با سایت انتخاب شده ادغام شود و سایت انتخاب شده باید پیشنهاد طراحی را توجیه کند.

خانه فضایی است که برای همه ما صمیمی است. فراتر از یک کارکرد روزمره یعنی سرپناهی فیزیکی برای افراد و فعالیت های آنهاست. یک خانه در سطح شخصی و احساسی با کاربران خود ارتباط برقرار می کند.

خانه فضایی متحول کننده، چند کارکردی و همیشه در حال تکامل برای سازگاری با ما و عزیزانمان است. خانه دیگر تنها مکانی نیست که در آن زندگی می کنید، بلکه مکانی است که با شما زندگی می کند.

هزینه ثبت نام:

ثبت نام زودهنگام (تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳): ۷۰ دلار + ۱۸٪ مالیات (تا ۹ آذر ۱۴۰۲)

ثبت نام به موقع (از ۱ دسامبر ۲۰۲۳) : ۸۵ دلار + ۱۸٪ مالیات (از ۱۰ آذر ۱۴۰۲)

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »