اثر تازه فریبا وکیلی رونمایی می‌شود

هنردستان : ” پشت پای باران آب می‌ریزم” اثر تازه‌ی فریبا وکیلی شاعر وترانه سرا جمعه 8 اردیبهشت ساعت 18 با حضور اهالی فرهنگ و هنر در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی می‌شود.

به گزارش  هنردستان به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، اولین ترانه فریبا وکیلی با عنوان “عطرگلاب” در وصف امام رضا(ع) با صدای محمدرضاعیوضی اجراشد و ترانه‌های شاپرک ، هم قسم، مصدوم، گناه من، آسمون، باورخورشید نیز از ترانه‌های این شاعر با صدای خوانندگان محبوب کشور (قاسم افشار، امیرتاجیک، سعیدشهروز، چنگیزحبیبیان، منصور نصرتی) به اجرا درآمده است. 

 

به گزارش  هنردستان به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، اولین ترانه فریبا وکیلی با عنوان “عطرگلاب” در وصف امام رضا(ع) با صدای محمدرضاعیوضی اجراشد و ترانه‌های شاپرک ، هم قسم، مصدوم، گناه من، آسمون، باورخورشید نیز از ترانه‌های این شاعر با صدای خوانندگان محبوب کشور (قاسم افشار، امیرتاجیک، سعیدشهروز، چنگیزحبیبیان، منصور نصرتی) به اجرا درآمده است. همچنین تیتراژ برخی از برنامه‌های تلویزیون با اشعار وی با صدای حمید خندان، مهراج محمدی، غلامرضا صنعتگر، حمیدرضا گلشن، فرزاد فرزین و دیگر خوانندگان نامی کشور تولید و پخش شده است .

چهار دیوان شعر با نام‌های شاپرک، عطرگلاب، شمیم و توهرگز تمام نمی‌شوی طی سال‌های 1380 تا 1391 از این شاعر منتشر و در اختیار ادب دوستان قرار گرفته است .

اجرای موسیقی هنرمندان پاپ با همراهی نوای پیانوی محمدرضا چراغعلی بخش دیگر این آیین رونمایی است .

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتراز سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند . 

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید