همراه با فیلم‌های سینمایی در هفته اول اردیبهشت

هنردستان : فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «صعود به کی دو»، «خانواده بی‌نظیر»، «انتهای یک رویا»
 
به گزارش هنردستان فیلم‌های  سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «صعود به کی دو»، «خانواده بی‌نظیر»، «، «خداحافظی طولانی»، «دلبری»، «پت و مت»، «آسیاب مادری»، «افرا»، «هواپیماها 1 و 2»، «اخراجی‌ها»،  «ناردون»، «چیزی برای از دست دادن نیست» و …….. پنج‌شنبه و جمعه 7 و 8 اردیبهشت‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود. 

 
به گزارش هنردستان فیلم‌های  سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «صعود به کی دو»، «خانواده بی‌نظیر»، «انتهای یک رویا»، «خانه اسرارآمیز»، «سالی»، «راز دخترم»، «برج مراقبت»، «ویل هانتینگ نابغه»، «طعم شیرین خیال»، «پرواز»، «رسوایی آرمسترانگ»، «خداحافظی طولانی»، «دلبری»، «پت و مت»، «صخره مرجانی»، «کشتار ربات‌ها»، «پاک‌باخته»، «آسیاب مادری»، «افرا»، «هواپیماها 1 و 2»، «اخراجی‌ها»، «گلس درهم شکسته»، «آدیا»، «ناردون»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «کتاب جنگل»، «دوربین»، «دردسر مشترک» و «گول ظاهر را مخور» پنج‌شنبه و جمعه 7 و 8 اردیبهشت‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود. 
 
************************************* 
  
شبکه یک سیما 
  
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «صعود به کی دو» به کارگردانی «فرانک رودام»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 2 بامداد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی ایکل بین، مت کریون، آنی گریندلی، النا وول و بلو مانکوها خواهید دید: دو کوهنورد در یک صعود دشوار با گروهی دیگر از کوهنوردان آشنا می‌شوند. تجربه آنها در صعود از کوه موجب می‌شود تا از آنها برای صعود به ارتفاعات کوه K2 دعوت شود. در پی صعود به قله اعضای گروه دچار حادثه می‌شوند. ولی دو کوهنورد موفق می‌شوند با دشواری زیاد قله K2 را فتح کنند. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «خانواده بی‌نظیر» به کارگردانی «یوجی یامادا»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 10:30 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 
 
در خلاصه داستان خانواده بی‌نظیر آمده است: کازوکو به همراه شوهرش پس از ۵۰ سال زندگی مشترک دارای سه فرزند و دو نوه می‌شوند. آنها با پسر بزرگ، عروس و نوه‌هایشان در یک خانه ساکن هستند. کازوکو تصمیم می‌گیرد از همسرش ایسائو جدا شود. بچه‌ها از شنیدن این خبر شوکه می‌شوند. آنها که هر یک درگیر مشکلات مربوط به کار و زندگی خود هستند جلسه‌ای خانوادگی تشکیل می‌دهند تا به این مشکل رسیدگی کنند…. 
 
 در این فیلم سینمایی ایزائو هاشی زوم، کازیکو یوشییوکی و ماساهیکو نیشیمورا هنرنمایی کرده‌اند.
 
************************************* 
 
شبکه دو سیما 
 
فیلم سینمایی «انتهای یک رویا» به کارگردانی «استفان چو»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. 
 
داستان فیلم از این قرار است که: شیائو دی پسر خردسالی است که مادر خود را از دست داده و به همراه پدرش در خانه‌ای محقر زندگی می‌کند. پدر شیائو کارگر ساختمانی است و به‌سختی مخارج تحصیل فرزندش را تامین می‌کند. شیائو در مدرسه دانش‌آموز منزوی و گوشه‌گیری است كه علاوه بر بچه‌ها، یکی از معلمان بداخلاق مدرسه نيز همیشه او را به‌خاطر لباس‌های کهنه و کثیفش سرزنش می‌کند…. 
 
در این فیلم سینمایی؛ استفان چو، کیتی ژانگ یوکی، لی هوانگ و جیائو شو نقش‌آفرینی کرده‌اند. 
 
************************************* 
 
فیلم تلویزیونی «خانه اسرارآمیز» به کارگردانی «رحیم بهبودی‌فر»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. 
 
داستان فیلم در مورد سعید دانش‌آموز پنجم ابتدایی است. او ذهن خیال‌پردازی دارد و تلاش می‌کند به دوستان و همکلاسی‌های خود بفهماند، خانه قدیمی که روبروی خانه آنها قرار گرفته یک خانه عجیب و اسرارآمیز است و اگر بتوانند به داخل آن خانه بروند می‌توانند به توانایی‌های عجیب و غریبی دست پیدا کنند. 
 
علی اوسیوند، کیومرث ملک مطیعی و جواد انصافی بازیگران این فیلم هستند. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «سالی» به کارگردانی «کلینت استیوود»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. 
 
در این فیلم با بازی تام هنکس و لورا لینی خواهیم دید: سالی بعد از از دست دادن موتورهای هواپیما و فرود هواپیما بر روی رودخانه باید اثبات کند که چاره دیگری جز فرود بر روی رودخانه نداشته است! 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «راز دخترم» به کارگردانی «داگلاس جکسون»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. 
 
در این فیلم با بازی جنیفر گرانت، نینا دوبرِو و استیو بایِرز خواهیم دید: جاستین، دانشجوی جوانی است که به طور ناخواسته درگیر ماجرای سرقت از یک طلا فروشی می‌شود که مادرش دنیس در آنجا کار می‌کند. ماجرا از این قرار است که  نامزدِ جاستین، برِنت به همراه برادرش رِجی شبی به دنبال او آمده چنین عنوان می‌کنند قرار است به سینما بروند. اما ناگهان جلوی درب طلا فروشی  توقف کرده با اسلحه وارد آنجا می‌شوند…! 
 
************************************* 
 
 شبکه سه سیما 
 
فیلم تلویزیونی «برج مراقبت» به کارگردانی «کاظم معصومی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. 
 
در این فیلم با نقش‌آفرینی محمد حاتمی، روناک یونسی و شهروز ابراهیمی خواهید دید: بهرام ناصری کنترل برج مراقبت کیش به‌دیل حساسیت شرایط کاری از بیماری و سلامت همسرش لاله غفلت می‌ورزد و به‌ناگاه او را در یک قدمی مرگ می‌بیند همین امر باعث می‌شود بین شغل وعشق در ورطه آزمایش و قضاوت قرار بگیرد…. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «ویل هانتینگ نابغه» به کارگردانی «گاس ون سنت»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. 
 
در این فیلم با بازی دابین دیلیامز و مت دیمون خواهیم دید: ويل هانتينگ در رشته رياضيات حکـــم يک نابغه را دارد و اين نبوغ از سوي اطرافيانش کشف شده است. يک روان‌شناس به‌نام سين مگوآئر تلاش مي‌کند با کمک به او هم در بعد نبوغي که دارد و هم در مورد زندگي شخصي واجتماعي راه موفقيت وي در آينده را تضمين کند! 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «طعم شیرین خیال» به کارگردانی «کمال تبریزی»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. 
 
 این فيلم با موضوع محيط زيست بوده و درباره يک دختر دانشجو به نام شیرین است. استاد او به نام گروس  رازیانی که علاقه شديدي به محيط زيست دارد به او ابراز علاقه مي‌کند. در اين بين خانواده دختر براساس يک اشتباه و سوءتفاهم در تحقيقات ابتدايي شخص ديگري را با استاد اشتباه مي‌گيرند و به او بدبين شدهو در مقابل اين وصلت مقاومت به خرج مي‌دهند تا اينکه در پايان مشخص مي‌شود که در دانشگاه براي استاد پاپوش دوخته‌اند! 
 
شهاب حسینی، نازنین بیاتی و پریوش نظریه در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «پرواز» به کارگردانی «ویکرامادیتیا موتوانه»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 14:30 به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود. 
 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پسري به‌نام روهان، به‌همراه چند تن از دوستانش در يک شبانه‌روزي تحصيل مي‌کنند. روزي آنها از مدرسه فرار مي‌کنند و به سينما مي‌روند که همين باعث اخراج آنها از مدرسه مي‌شود. روهان به نزد خانواده‌اش بازگردانده مي‌شود. او که سال‌ها پيش پدر و مادرش را از دست داده مجبور است تا به همراه دايي مستبد و بداخلاقش و برادر کوچکش ارجون در آن خانه زندگي کند. دايي‌اش او را وادار مي‌کند تا برخلاف آرزويش که نويسندگی است در يک کالج مهندسي تحصيل و روزها در کارخانه‌اش کار کند…. رونیت روی و رام کاپور بازیگران فیلم سینمایی پرواز هستند. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «رسوایی آرمسترانگ» به کارگردانی «استفان فریرز» ، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود. 
 
در این فیلم با بازی جسی پلمونز، لی پاسه و بیم فوستر به داستان زندگی لنس آرمسترانگ دوچرخه‌سوار مشهور آمریکایی پرداخته شده است. 
 
************************************* 
  
شبکه چهار سیما 
 
فیلم سینمایی «خداحافظی طولانی» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود. 
 
این فیلم داستان مردی است که از اتهام یک قتل جنجالی تبرئه شده ولی جامعه و اطرافیانش هنوز به عنوان مجرم نگاهش می‌کنند. مرد که درگیر یک رابطه عاطفی‌ست، برای تداوم عشق و زندگی باید بر این بحران غلبه کند…. 
 
در این فیلم سینمایی سعید آقاخانی، ساره بیات و میترا حجار نقش‌آفرینی کرده‌اند. 
 
************************************* 
 
فیلم سینمایی «دلبری» به کارگردانی «جلال دهقانی اشکذری»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. 
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی هنگامه قاضیانی و عباس غزالی آمده است: طوبی مادر خانواده، فرزندانش را برای رفتن به جشن عروسی خواهرزاده‌اش آماده می‌کند و آنها را به دست برادرش می‌سپارد که به مراسم ببرد و خودش تنها نزد همسر جانباز قطع نخاعیش میثم می‌ماند که آخرین لحظات زندگیش را می‌گذراند…. 
 
************************************* 
 
شبکه پنج سیما 
 
انیمیشن سینمایی «پت و مت» به کارگردانی «مارک بنس»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. 
 
در این انیمیشن پت و مت برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری‌های جدیدی می‌زنند! 
 
************************************* 
فیلم سینمایی «صخره مرجانی» به کارگردانی «مارک ای.زد.دیپه»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: پی، که ماهی یکه‌تاز صخره مرجانی است؛ از پس همه موجودات درنده دریا از جمله کوسه‌ها برمی‌آید تا اینکه شایعه‌ای بر زیر آب رفتن صخره مرجانی می‌شنود…. 
 
درک بل، اندی دیک و فرن درسچر در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند. 
 
************************************* 
فیلم سینمایی «کشتار ربات‌ها» به کارگردانی «استون گومز»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود. 
 
در این فیلم با بازی ونسا کربی، تور لیندهارت و دیوید آجالا خواهیم دید: در آینده‌ای نزدیک ربات‌های تفنگدار، جنگجو و کاملا هوشمند ساخته شده‌اند تا بتواند به جای آدم‌ها بجنگند. میلز دختری که برنامه‌نویسی این ربات‌ها را انجام داده به همراه یک گروه نظامی چند نفره راهی جنگل می‌شوند تا در یک طرح آزمایشی و برای جنگ با ربات‌ها شرکت کنند. آنها بعد از مانور آزمایشی خود و از بین بردن ربات‌ها در راه برگشت متوجه می‌شوند ارتباطشان با مرکز قطع شده است. یکی از ربات‌ها فرمانده تعدادی ربات را در دست گرفته و به آنها حمله می‌کنند…. 
 
************************************* 
فیلم سینمایی «پاکباخته» به کارگردانی «غلامحسين لطف»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می شود. 
 
در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی اکبر عبدی و علیرضا خمسه آمده است: استوار خراساني به تهران منتقل مي‌شود. او به اتفاق مادرش و همسرش زينت و خواهرش عاطفه و پسر كوچكش اسفنديار نزديك كلانتری محل خدمتش خانه‌ای اجاره مي‌كند كه از قضا با آقارضی همسايه می‌شوند. آقارضی با خواهرش ملوك خانم و دو پسر خواهرش جواد و جعفر زندگی می‌كند، او برای جواد، عاطفه خواهر استوار خراساني را خواستگاری می‌كند…. 
 
************************************* 
 
شبکه شما 
  
فیلم تلویزیونی «آسیاب مادری» به کارگردانی «علی امانی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 24 از شبکـه شما پخش خواهد شد. 
 
تله‌فیلم «آسیاب مادری» با هنرنمایی محمود شهریارپناه و سجاد منصوری؛ راوی مردی زحمتکش و خوشنام است که صاحب آسیاب تولید قوتو یا قاووت کرمان یکی از خوراکی‌های خوشمزه کرمان است. 
 
************************************* 
فیلم تلویزیونی «افرا» به کارگردانی «شهرام باباپور»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکـه شما پخش خواهد شد. 
 
در خلاصه داستان آمده است: مهندس رحمانی مدیر جدید جنگلبانی گیلان است که برای از بین بردن قاچاق چوب به‌روشی مسالمت‌آمیز تلاش می‌کند‌، حمایت و کمک شخصی به‌نام آقا‌بزرگ جنگلبان پیر منطقه را جلب کند، اما در ادامه مهندس رحمانی به دست قاچاقچیان اسیر می‌شود…. 
 
در این فیلم تلویزیونی فرهاد بشارتی‌ و افشین سنگ‌چاپ‌ بازی کرده‌اند. 
 
************************************* 
 
 شبکه کودک 
 
انیمیشن سینمایی «هواپیماها 1» به کارگردانی «کلی هال»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 16 از شبکـه نهال پخش خواهد شد. 
 
در این انیمیشن خواهیم دید: یک هواپیمای سَم‌پاش که در مزرعه‌ای کار می‌کند، همیشه در رویای شرکت در مسابقات پرواز دور دنیاست؛ به‌همین‌خاطر اغلب دچار اشکال در سیستم می‌شود. او به کمک هواپیمایی جنگی که در آشیانه وجود دارد تمرین می‌کند و در مسابقات انتخابی شرکت می‌کند…. 
 
************************************* 
انیمیشن سینمایی «هواپیماها 2» به کارگردانی «روبرتز گاناوی»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 16 از شبکـه نهال پخش خواهد شد. 
 
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: وقتی «داستی» متوجه می‌شود که موتورش صدمه دیده و دیگر نمی‌تواند مسابقه بدهد، به یک تیم نجات در جنگل ملحق می‌شود تا تبدیل به یک آتش‌نشان شود…. 
 
************************************* 
 
شبکه افق 
 
فیلم سینمایی «گلس درهم شکسته» به کارگردانی «بیلی ری»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد. 
 
در این فیلم خواهید دید: استفن گلس، روزنامه‌نگار جوان و موفق در 24 سالگی نویسنده مشهور یک مجله است. او مقالات هیجان‌انگیز و جالبی در مورد سیاست و تجارت می‌نویسد. یکی از مقالات گلس توجه سردبیر مجله فوربس را جلب می​کند…. 
 
در فیلم سینمایی «گلس درهم شکسته»؛ هیدن کریستینس، پیتر سارسگارد، کلوئی سوینی و روساریو داوسن ایفای نقش کرده‌اند.
************************************* 
 
فیلم سینمایی «اخراجی‌ها» به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه افق پخش خواهد شد. 
 
در این فیلم خواهید دید: مجید از اراذل جنوب تهران عاشق دختر پیرمرد عارفی به‌نام میرزا می‌شود. میرزا شرط ازدواج مجید و دخترش را سر به‌راه‌شدن او می‌داند. مجید تصمیم می‌گیرد برای اثبات ادعای خود به جبهه برود که بقیه دوستانش نیز همراه او می‌شوند! برای حضور آنها در جبهه، مخالفت‌هایی وجود دارد اما با ضمانت میرزا و یکی دیگر از رزمنده‌ها آنها به پادگان آموزشی می‌رسند…. 
 
در این فیلم سینمایی؛ کامبیز دیرباز، امین حیایی و اکبر عبدی ایفای نقش کرده‌اند.
************************************* 
 
شبکه نمایش 
  
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «آدیا»، «ناردون» و «چیزی برای از دست دادن نیست» پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 13، 19، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود. 
 
************************************* 
 
فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «کتاب جنگل»، «دوربین»، «دردسر مشترک» و «گول ظاهر را مخور» جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 11، 13، 17:15 و 19  از شبکه نمایش پخش می‌شود. 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

امتیاز دهید