جزییات چهل و سومین نشست «آیین آواز» در فرهنگسرای ارسباران

چهل و سومین نشست تخصصی آواز در موسیقی دستگاهی ایران با عنوان «آیین آواز»، سه‌شنبه ۱۶ آبان‌ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، چهل و سومین نشست تخصصی آواز در موسیقی دستگاهی ایران با عنوان «آیین آواز» با رویکرد اجرای «ساز و آواز و تصنیف» در چند بخش مختلف، سه‌شنبه ۱۶ آبان‌ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

مبحث فنی این نشست که اجرای آن را حمید سهرابی بر عهده دارد، «شناخت وسعت و محدوده صدا در آواز ایرانی» است که با حضور جاوید عباسی فلاح و علی شیرازی به عنوان سخنران، اجرا خواهد شد.

ساز و آواز جاوید عباسی فلاح (آواز) و داوود غفاری زاده (نی)، ساز و آواز محمد باقری درگاه (آواز و سه‌تار)، گروه معروفی متشکل از علی امیرقاسمی (آواز)، شهرزاد نوابی (پیانو)، راژان بیات (فلوت)، ستایش علی خمسه (تار)، غزاله تفرشی (کمانچه) و شقایق محمدی (تنبک) در آواز بیات اصفهان، ساز و آواز حامد شکرالهی (آواز)، داریوش قانع (نی) و علی شکاری (دف) در دستگاه شور و آوازخوانی رادفر ریاحی بخش اجرایی و موسیقایی این نشست را تشکیل می‌دهند.

حضور در این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

نمایشگاه گروهی زادسرو

نمایشگاه گروهی زادسرو در کاشان افتتاح می گردد . به گزارش هنردستان : نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان مطرح در گالری فیوز کاشان امروز افتتاح

ادامه مطلب »
تئاتر

رادیوتئاتر «نا» امروز ویژه‌ی خبرنگاران، هنرمندان و منتقدان و فردا به یاد «علی سلیمانی» اجرا می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی گروه تئاتر تجربه، رادیوتئاتر «نا» به نویسندگی و کارگردانی فرناز عقیلی،که این روزها در تماشاخانه مهر اجرا می‌شود، روز پنج‌شنبه ۹ آذرماه

ادامه مطلب »