نخستین نمایشگاه صنعت موسیقی برگزار می شود.

نخستین نمایشگاه صنعت موسیقی با هدف معرفی آخرین دستاوردهای موسیقی و ارتباط بیشتر فعالین این حوزه از پنجم تا هشتم دیماه در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار خواهد شد.

به گزارش هنردستان : این نمایشگاه با در بر گرفتن گروه های کالایی شامل: تولید کنندگان و عرضه کنندگان سازهای موسیقی، آموزشگاه های موسیقی، مراکز پژوهشی حوزه موسیقی، ناشران موسیقی، استودیوهای ضبط صدا، استارت آپ های موسیقی، ناشران کتاب های موسیقی، عرضه کنندگان لوازم صوتی و صدابرداری و سایر حوزه های مرتبط، در تلاش است مرجع مهمی در فعالیت های صنفی این حوزه در سال باشد.

حضور اهالی موسیقی، فعالین و منتقدان و رسانه های موسیقی از دیگر بخش های این نمایشگاه است که از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای دوستداران هنر خواهد بود.

علاقمندان و فعالین حوزه موسیقی برای حضور در این نمایشگاه که به نوعی یک رویداد فرهنگی – صنعتی در این حوزه است، می توانند با ثبت نام در پایگاه الکترونیکی نمایشگاه نسبت به ثبت نام و درخواست حضور اقدام کنند.

جزییات بیشتری از نمایشگاه به همراه اعلام رویه برگزاری مراسم افتتاحیه و برنامه های درنظر گرفته شده، به زودی و پس از تکمیل ثبت نام حاضرین در آن، اطلاع رسانی خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »