نخستین نمایشگاه صنعت موسیقی برگزار می شود.

نخستین نمایشگاه صنعت موسیقی با هدف معرفی آخرین دستاوردهای موسیقی و ارتباط بیشتر فعالین این حوزه از پنجم تا هشتم دیماه در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار خواهد شد.

به گزارش هنردستان : این نمایشگاه با در بر گرفتن گروه های کالایی شامل: تولید کنندگان و عرضه کنندگان سازهای موسیقی، آموزشگاه های موسیقی، مراکز پژوهشی حوزه موسیقی، ناشران موسیقی، استودیوهای ضبط صدا، استارت آپ های موسیقی، ناشران کتاب های موسیقی، عرضه کنندگان لوازم صوتی و صدابرداری و سایر حوزه های مرتبط، در تلاش است مرجع مهمی در فعالیت های صنفی این حوزه در سال باشد.

حضور اهالی موسیقی، فعالین و منتقدان و رسانه های موسیقی از دیگر بخش های این نمایشگاه است که از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای دوستداران هنر خواهد بود.

علاقمندان و فعالین حوزه موسیقی برای حضور در این نمایشگاه که به نوعی یک رویداد فرهنگی – صنعتی در این حوزه است، می توانند با ثبت نام در پایگاه الکترونیکی نمایشگاه نسبت به ثبت نام و درخواست حضور اقدام کنند.

جزییات بیشتری از نمایشگاه به همراه اعلام رویه برگزاری مراسم افتتاحیه و برنامه های درنظر گرفته شده، به زودی و پس از تکمیل ثبت نام حاضرین در آن، اطلاع رسانی خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

نمایشگاه گروهی زادسرو

نمایشگاه گروهی زادسرو در کاشان افتتاح می گردد . به گزارش هنردستان : نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان مطرح در گالری فیوز کاشان امروز افتتاح

ادامه مطلب »
تئاتر

رادیوتئاتر «نا» امروز ویژه‌ی خبرنگاران، هنرمندان و منتقدان و فردا به یاد «علی سلیمانی» اجرا می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی گروه تئاتر تجربه، رادیوتئاتر «نا» به نویسندگی و کارگردانی فرناز عقیلی،که این روزها در تماشاخانه مهر اجرا می‌شود، روز پنج‌شنبه ۹ آذرماه

ادامه مطلب »