رؤسای ستادهای انتخاباتی استان‌ها به «انتخاب شما» می‌آیند

هنردستان: رؤسای ستادهای انتخاباتی استان ها به برنامه «انتخاب شما» در شبکه «شما» می آیند که هر شب ساعت ۲۱ پخش می شود.

 

به گزارش هنردستان، شبکه تلویزیونی «شما» در آستانه انتخابات سال ۹۶ با ویژه برنامه «انتخاب شما» هر شب از صداوسیمای مراکز استان ها مهمان خانه های مردم است.

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شبکه تلویزیونی «شما» به منظور انعکاس مشارکت و حضور یکپارچه مردم سراسر کشور پای صندوق های رای با ویژه برنامه «انتخاب شما» تلاش دارد تا حماسه حضور اقوام ایرانی را به تصویر بکشد.

 

«انتخاب شما» هرشب با پرداختن به یکی از استان های کشور از مسئولان استانداری ها و رؤسای ستادهای انتخاباتی هر استان دعوت می کند. همچنین این برنامه با دعوت از فعالان علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، رفاهی و ورزشی و… استان های کشور تلاش دارد توانمندیها و ظرفیت ها در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی را نمایش دهد.          

      

این ویژه برنامه می کوشد که ضمن بیان آماری از تعداد کاندیداهای ثبت نام شده و تعداد صندوق های اخذ رای، موقعیت و توانمندی های نمایندگان شوراهای شهر و روستا هر استان را با توجه به میزان جمعیت، بافت جغرافیایی و ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، رفاهی و کار و اشتغال برای مخاطبان برنامه تشریح کند.

 

ویژه برنامه «انتخاب شما» هرشب ساعت ۲۱ از یکی از مراکز صداوسیمای استان ها به صورت زنده روی آنتن شبکه شما می رود و تا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه دارد.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید