تیزر اولین قسمت «هفت» در «تماشاخونه» رونمایی شد

نمایش هفت اثر سینمای جهان با عنوان «هفت»

هم‌زمان با پخش اولین قسمت از فصل اول سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و رونمایی از تیزر این قسمت، هفت اثر سینمای جهان در ترند «تماشاخونه» قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پلتفرم‌ «تماشاخونه»، اولین قسمت از فصل اول سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی مشترک محمد امین امروز سه‌شنبه ۲۳ آبان‌ماه به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

در تاریخ پخش اولین قسمت از این سریال، هفت محتوای خارجی این پلتفرم همچون سریال «هفت ثانیه»، مستند «هفت جهان، یک سیاره»، فیلم‌های سینمایی «هفت»،«هفت گناه»،«هفت سال در تبت»،«هفت سامورایی» و «هفت دلاور» در ترند نمایش این پلتفرم قرار گرفت که مخاطبان می‌توانند آثار عرضه‌شده را به صورت رایگان و اختصاصی در «تماشاخونه» مشاهده کنند.

سریال «هفت» که داستان انتقام پرحادثه گروهی به نام «هفت» از سران یک مافیای بزرگ مواد مخدر را روایت می‌کند، جزو آثار پربازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی است که به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و سرمایه‌گذاری هماتلکام هر سه‌شنبه ساعت ۷ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »