نمایش آنلاین مستند «پودیک» آغاز شد

پخش فیلم مستند «پودیک» به کارگردانی عرفان احتشامی از پلتفرم فیلم‌نت آغاز شد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم مستند «پودیک» به تهیه‌کنندگی پیام مهرنوش و عرفان احتشامی و کارگردانی عرفان احتشامی در پلتفرم فیلم‌نت، نمایش آنلاین خود را آغاز کرد.

این فیلم فانتزی 58 دقیقه‌ای،که سال گذشته فیلم‌برداری خود را پشت سر گذاشت، داستان دختری است که در دهه ۱۳۷۰، رویای پرواز را در سر می‌پروراند. پودیک با خانواده‌اش در محله‌ای قدیمی زندگی می‌کرد، خانواده پودیک مشکلات زیادی داشتند، از جمله فقر مالی و بیکاری برادر. او تصمیم می‌گیرد رویای خود را به حقیقت مبدل کند و در نهایت این آرزو منجر به نابینایی‌اش می‌شود، در این بین خانواده از نابینایی پودیک استفاده کرده و به ثروت بادآورده‌ای می‌رسند.

فاطمه شکری، عباس محمدی، نیایش فیوجیان، ریحانه جان‌محمدی احمدآباد، قاسم افشار، سهراب انصاریان و محمد مهدی ممیز بازیگران این فیلم مستند هستند.

فهرست عوامل فیلم مستند «پودیک» عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: عرفان احتشامی، بازیگردان: سپیده معصومی‌نسب، مدیر فیلم‌برداری: علی احتشامی، طراحی صحنه: ترانه حامدی، دستیار و برنامه‌ریز: معصومه شاه‌محمدی، اصلاح رنگ و نور: الهه نعیمی مکرم، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه‌کنندگان: پیام مهرنوش، عرفان احتشامی.

علاقمندان می‌توانند برای تماشای این فیلم مستند به نشانی اینترنتی https://filmnet.ir/contents/sc4YDeg/Podic-1402 مراجعه کنند.

امتیاز دهید