نگارخانه بهارک با ۳۶ تابلو نقاشی، میزبان «رویشی از خط و رنگ» می‌شود

افتتاحیه نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی سیما حنیفه با عنوان «رویشی از خط و رنگ» در نگارخانه بهارک برگزار می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه نگارخانه بهارک، نمایشگاه انفرادی نقاشی «رویشی از خط و رنگ» که شامل مجموعه آثار سیما حنیفه در سبک آبستره و با متریال ترکیب مواد است، ساعت ۱۷ روز جمعه، ۳ آذر ماه سال جاری با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.

سیما حنیفه فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی رشته طراحی صحنه از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و همچنین، مدرک کاردانی رشته گرافیک از آرت اینستیتوت پنسیلوانیای آمریکا را دریافت کرده و به طور خودآموخته، رشته نقاشی را فراگرفته. او که پیش از این، سابقه شرکت در نمایشگاه آنلاین «صد اثر، صد هنرمند» در گالری گلستان در سال ۱۴۰۲ را داشته و این نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی او به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند برای تماشای ۳۶ تابلو نقاشی به نمایش درآمده در «رویشی از خط و رنگ»، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روزهای شنبه، ۴ تا چهارشنبه، ۸ آذرماه به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک،کوچه شهید صابری،کوچه یکم، پلاک ۱ مراجعه کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »