گزارش‌تصویری سایت هنردستان نمایشگاه سفال و سرامیک در گالری زرنا

سایت هنردستان: پنجمین نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک از روز نخست آذرماه در گالری زرنا افتتاح شد و تا جمعه سوم آذرماه ادامه دارد.گالری زرنا به مدیریت «زهرا رسول‌زاده نمین» (استاد دانشگاه و هنرمند نامدار هنرهای تجسمی)، هر سال نمایشگاهی برای فروش آثار تخصصی سفال و سرامیک در حمایت از هنر خاموش و ساکت سفالگری برگزار می‌کند که امسال به پنجمین دوره‌ی آن رسیده است.

در این نمایشگاه، استاد فیروزه گل‌محمدی، جینا اسمعیل، فاطمه بابائیان، پرگل باباپور، هانیه تفکری، پریسا حبیبیان، مهسا حبیبیان، سهیلا شیرزاد، سهیلا خباز آذر، شیوا خباز آذر، ماریا شمس، مژگان صادقی‌مهر، عاطفه عبادی، مونا علیرضایی، فرزانه قائدی، مریم کولایی، احسان لطیفی، آرزو محمد تله‌جردی و ریحانه هزاوه به عنوان هنرمند شرکت دارند.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند تا جمعه سوم آذرماه از ساعت 16 تا 21 به گالری زرنا در نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان وصال و دانشگاه،کوی اسکو، پلاک ۱۰، طبقه ۲ مراجعه بکنند. گزارش تصویری پنجمین نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک در گالری زرنا را به روایت عکس‌های «ساناز دریایی» ببینید.

***

3.7/5 - (35 امتیاز)
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »