فراخوان رزیدنسی هنرمندان On::View ساوانا

فراخوان رزیدنسی هنرمندان On::View ساوانا منتشر شد.

به گزارش هنردستان : رزیدنسی هنرمندان On::View ساوانا واقع در قلب منطقه Starland ساوانا در پروژه شاخص ARTS Southeast، Sulphur Studios واقع شده است. این رزیدنسی یک فضای استودیویی رایگان و با دید بالا را برای یک هنرمند فراهم می‌کند تا پروژه جدیدی را تکمیل کند، به یک تلاش در حال پیشرفت ادامه دهد، یا برای انجام تحقیقاتی که به بررسی شیوه‌های مفهومی، مادی، اجرایی و اجتماعی نیاز دارد،‌ بپردازد. پنجره‌های بزرگ استودیو به خیابان بول، گذرگاه اصلی منطقه، چشم‌انداز دارد و به هنرمندان اجازه می‌دهد همیشه در معرض دید جامعه باشند.بازدیدکنندگان و رهگذران استودیو سولفور در پیاده‌رو شاهد روند کار هنرمندان هستند و تمام مراحل مربوط به مفهوم تا اجرای نهایی را مشاهده می‌کنند

رویدادهای اجتماعی مانند کارگاه‌ها، اجراها، پروژه‌های هنری عمومی و گفتگوهای هنرمندان، راه‌های خلاقانه‌ای برای تعامل با مردم ارائه می‌دهند. ON::View Residency از هنرمندان سراسر جهان که در همه رسانه ها کار می کنند، پشتیبانی می کند.  امیدواریم با فراهم کردن اقامتگاه برای هنرمندان ON::View، طیف متنوعی از خلاقان را در خود جای دهیم، زیرا همچنان به انجام ماموریت خود برای تبدیل ساوانا به مقصدی برای هنرها ادامه می دهیم.

درباره ساوانا:

ساوانا واقع در رودخانه ساوانا با 20 دقیقه رانندگی تا جزیره تایبی در ساحل اقیانوس اطلس، شهری معتدل و قابل پیاده روی با معماری منحصر به فرد جنوبی و بیش از 20 پارک در سراسر منطقه تاریخی آن است. ساوانا قدیمی‌ترین شهر منطقه جورجیا است و نشانه‌هایی از گذشته آن همیشه وجود دارد، از تجارت برده و جنگ داخلی گرفته تا بازسازی و جنبش حقوق مدنی. در 20 سال گذشته، ساوانا با هتل‌ها، رستوران‌های پنج ستاره و کالج هنر و طراحی ساوانا متراکم شده است. در منطقه استارلند که استودیو سولفور و آپارتمان در آن واقع شده‌اند، مغازه‌ها، نقاشی‌های دیواری، رستوران‌ها، آبجوسازی‌ها و گالری‌های هنری حال و هوای بی‌نظیری به این محله می‌دهند و محیطی عالی را برای یک هنرمند برای کاوش، ملاقات با افراد جالب و خلق کردن فراهم می‌کند.

شرایط پذیرش در رزیدنسی هنرمندان On::View ساوانا:

 • ما دوره‌های اقامت 1 تا 3 ماهه را ارائه می دهیم. لطفاً مشخص کنید که چند ماه برای اقامت خود درخواست می کنید. قصد دارید در طول دوره رزیدنسی روی چه چیزی کار کنید؟ لطفا دقیق بفرمایید
 • استودیوی رزیدنسی که درست در خارج از لابی در استودیو سولفور قرار دارد، دارای ابعاد 12×12 فوت با سطح خیابان بزرگ، پنجره‌هایی رو به شرق است که به جامعه اجازه می‌دهد کارهای ساکنان را 24/7 مشاهده کند. هنرمندان می توانند در هر رسانه‌ای مناسب برای فضا کار کنند.
 • سیگارکشیدن و حیوانات خانگی در آپارتمان ممنوع است. لباس‌شویی در محل وجود ندارد، اما خشک‌شویی 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد. پارکینگ رایگان در خیابان موجود است.
 • هنرمندان فرصت‌های متعددی برای ملاقات و ارتباط با جامعه هنری محلی خواهندداشت، و ما از کارشناسان ساوانا دسترسی منحصر به فردی را برای برخی از آگاه‌ترین و محترم‌ترین شهروندان شهر که در این زمینه تخصص دارند، فراهم می‌کنیم. همه‌ی رزیدنت‌های ON::View  این فرصت را خواهندداشت که در یک نمایشگاه گروهی سالانه شرکت کنند که همه ساکنان سال گذشته در آن حضور داشته‌اند. این نمایشگاه در ژانویه 2025 برگزار می شود.
 • استودیو ON::View دسترسی 24 ساعته را برای ساکنان فراهم می کند. علاوه بر این، ساکنان باید متعهد شوند که حداقل یک روز در هفته در ساعات کاری عمومی ما (تا ساعت 5 بعد از ظهر) در استودیو کار کنند.
 • تاریخ دوره‌های اقامت قطعی است. هیچ استثنایی برای ورود زودهنگام، خروج دیرهنگام، و غیره وجود ندارد زیرا فضاها باید برای ساکنین ورودی بعدی آماده شوند. ساکنان باید در طول برنامه پایانی جمعه اول حضور داشته باشند.
 • از هنرمندان انتظار می‌رود تا با ارائه یک سخنرانی عمومی یا کارگاه آموزشی یا سایر رویدادهای تعاملی در طول اقامت خود، جامعه را درگیر کنند.
 • هیچ آئروسل یا سایر مواد سمی/با صدای بالا در فضا مجاز نیست.
 • بدون صداهای بلند مداوم یا تکراری، مانند ساییدن. استفاده گهگاهی از ابزار دستی و برقی مجاز است.
 • ARTS Southeast اموال هنرمند رزیدنت را بیمه نمی کند.
 • تیم‌های مشارکتی واجد شرایط اقامت هستند. یک پیشنهاد باید برای کل تیم ارائه شود. آپارتمان بعد 5 می تواند 2 هنرمند را به راحتی در خود جای دهد، اگر تیم‌های بیش از 2 هنرمند مایل به ارسال باشند، ایجاد ترتیبات مسکن اضافی در دستور کار قرار می‌گیرد.
 • هنرمندان ممکن است در صورت تمایل برای پوشش هزینه‌های پروژه از سایر سازمان‌ها حمایت یا بودجه بیشتری دریافت کنند. ARTS Southeast خوشحال خواهد شد که نامه حمایتی را برای ساکنان پذیرفته شده که به دنبال کمک هزینه یا سایر منابع مالی هستند ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست:

 • توضیحات پروژه (حداکثر 750 کلمه – بارگذاری PDF):
 1. ما دوره های اقامت 1 تا 3 ماهه را ارائه می دهیم. لطفاً مشخص کنید که چند ماه برای اقامت خود درخواست می‌کنید. لطفاٌ به دقت مشخص کنید که قصد دارید در طول دوره رزیدنسی روی چه چیزی کار کنید؟
 2. از نظر فضای کاری چه نیازها و محدودیت‌هایی دارید؟
 3. چگونه از پنجره های بزرگ اقامتگاه برای به اشتراک گذاشتن روند خود با بازدیدکنندگان خارج از ساعات عادی استفاده می کنید؟
 4. علاقه‌مند به ارائه چه نوع برنامه نویسی مشارکت اجتماعی هستید؟ کارگاه‌های آموزشی، صحبت‌های هنرمندان، اجراها همگی تشویق می‌شوند.
 5. کدام ماه (ماه‌ها) برای اقامت در دسترس هستید؟ ماه(هایی) را که ترجیح می‌دهید به ترتیب از 1 تا 4 رتبه بندی کنید. ما نمی‌توانیم تضمین کنیم که در صورت پذیرش به شما امتیاز زمانی برتر داده می‌شود.
 • بیانیه هنرمند
 • رزومه و/یا بیوگرافی
 • لینکی شامل 8 تا 10 تصویر از کارهای اخیر شما – لزوماً نباید دقیقاً اثری باشد که در طول اقامت ایجاد خواهیدکرد، بلکه باید سبک و کیفیت کار شما را نشان دهد.

مسائل مالی،‌ هزینه‌ها،‌ امکانات:

 • آپارتمان 5th Dimension در 5 بلوک شرق سولفور استودیو واقع شده است. دارای ورودی دردار خصوصی و باغ اختصاصی است. دارای آشپزخانه کوچک اما کامل با سینک، اجاق برقی 4 شعله، یخچال، ظروف ظروف و لوازم اولیه آشپزی است. حمام کوچک با دوش ایستاده است. یک کمد دیواری با یک فضای کوچک برای ذخیره سازی اضافی وجود دارد. آپارتمان مجهز به وای فای و تلویزیون می باشد. یک تخت کوئین با فضای ذخیره‌سازی در زیر به اتاق اجازه می‌دهد تا منظم بماند. اتاق اصلی تقریباً 225 فوت مربع است و سقف‌های بلند و 4 پنجره بزرگ روبه باغ، فضایی راحت را به فضا می‌دهد و صبح‌ها نور عالی دارد. این باغ خصوصی تقریباً 450 فوت مربع مساحت دارد.
 • این برنامه شامل کمک هزینه ماهیانه نیست. هزینه‌های اجاره استودیو و محل زندگی توسط حامیان برنامه تامین می‌شود. هزینه غذا، سفر و سایر ملزومات زندگی و فعالیت بر عهده رزیدنت‌ها می‌باشد.
 • اثاثیه محدود در استودیو رزیدنسی موجود است. متقاضیان پذیرفته شده باید مواد و لوازم تخصص خود را ارائه دهند.
 • شرکت در این رقابت مستلزم پرداخت ۵۰ دلار هزینه ورودی است.
تقویم رویداد:
 • مهلت ثبت‌نام:‌ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۰ آذر ۱۴۰۲)
 • زمان‌های خالی برای اقامت: از ماه فوریه تا ژوئن ۲۰۲۴
امتیاز دهید