آتش‌نشان‌ها “ترن” را افتتاح می‌کنند

هنردستان: نمایندگان آتش‌نشان‌ها نمایش “ترن” را افتتاح می‌کنند.

 

به گزارش هنردستان، یکشنبه 17 بهمن ماه نمایش “ترن” به نویسندگی و کارگردانی حمید آذرنگ در سالن اصلی مجموعه تاتر شهر به روی صحنه می‌رود. قرار است این نمایش توسط نمایندگان آتش‌نشان‌های قهرمان افتتاح شود. در ادامه تکمیل بازیگران این نمایش بهرنگ علوی و حسین سلیمانی هم به این نمایش پیوستند.

 

فریده سپاه منصور و مهراوه شریفی‌نیا فرید سجادی‌حسینی، نادر برهانی مرند،‌ نسیم ادبی، خسرو احمدی، وحید آقاپور، سیدعلی صالحی، علی عامل هاشمی، سیاوش جامع بازیگران   این نمایش به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ هستند. همچنین فرشاد فزونی هم آهنگسازی نمایش “ترن” را برعهده دارد.

 

 به گزارش روابط عمومی این نمایش، “ترن” در اواسط بهمن‌ماه در سالن اصلی مجموعه تاتر شهر به روی صحنه می‌رود. در این نمایش پربازیگر،‌ حمید آذرنگ علاوه بر نویسندگی،‌ کارگردانی این نمایش را هم برعهده دارد.  اسامی دیگر بازیگران این نمایش در روزهای آینده اعلام می‌شود.

 

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «آیا این زمین است که آدم رو فراموشکار می‌کند یا این آدم هان که با گذر زمان همه چیز روی زمین را به فراموشی می‌سپارن؟!»

 

آذرنگ که سال پیش نمایش موفق هتلی‌ها را به روی روی صحنه برد در آخرین نمایش‌اش در مقام بازیگری در نمایش “افسون معبد سوخته” با کارگردانی کیومرث مرادی و نویسندگی نغمه ثمینی حضور داشت که در تماشاخانه ایران شهر به روی صحنه رفت.

 

رضا مهدی زاده (طراح صحنه)، افسانه صرفه جو(طراح لباس)، روزبه سجادی حسینی(برنامه ریز)، راحیل مرشدی(دستیار کارگردان)، عکاس: سیامک زمردی مطلق، مریم نراقی(مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی)، تبلیغات مجازی( ایلیا شمس) و وحید لک(مجری طرح و مدیر تولید) از دیگر عوامل این نمایش هستند.

 

بلیت نمایش “ترن” که از 17 بهمن هر شب ساعت 30/19 دقیقه در سالن اصلی تاتر شهر به روی صحنه می‌رود، در سایت tik 8. com به فروش می‌رسد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید