فرهاد ورهرام،کارگاه «تک‌نگاری در سینمای مستند» برگزار می‌کند

فرهاد ورهرام کارگردان و تهیه‌کننده نامدار در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» کارگاه «تک‌نگاری در سینمای مستند» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فرهاد ورهرام سینماگر، نویسنده، عکاس و تهیه‌کننده نامدار سینمای مستند، استاد کارگاه «تک‌نگاری در سینمای مستند» جشنواره «سینماحقیقت» است.

فرهاد ورهرام، متولد سال ۱۳۲۷ در شهرستان بروجرد، مستندساز، فیلم‌بردار، محقق،کارگردان، عکاس، تهیه‌کننده و نویسنده است.

ورهرام فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۵۲ آغاز کرد و تاکنون در زمینه فیلم‌برداری،کارگردانی، تحقیق و عکاسی فعالیت‌های مختلفی داشته است. از جمله فعالیت‌های هنری ورهرام برگزاری چند نمایشگاه عکس در ایران، فرانسه و اتریش بوده است.

«بازار در اردهال»،«آبگینه»،«تاراز»،«قتل شتر»،«سیاهان جنوب ایران»،«آسمان» و «از آلپ تا دماوند» تعدادی از آثار این کارگردان باسابقه سینمای مستند ایران است.

در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» تعدادی از اساتید ایرانی و بین‌المللی سینمای مستند کارگاه‌هایی با موضوع‌های متنوع برگزار می‌کنند.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» با دبیری محمد حمیدی‌مقدم از 27 آذر تا 2 دی‌ماه در پردیس چارسو برگزار می‌شود.

امتیاز دهید