اجرای قطعات آهنگسازان بین المللی توسط یک ارکستر

هنردستان : گروه ارکستر عصر جدید اواسط اردیبهشت ماه در تهران روی صحنه خواهد رفت.

 کنسرت ارکستر عصر جدید با حمایت “مرکز مشاوره‌ای کوشا” در تالار ایوان شمس به اجرای برنامه خواهد پرداخت.کنسرت ارکستر عصر جدید به رهبری محمد حسن حاجی امیری و کنسرت مایستر امیر حسین سر امیری و مدیریت حمیدرضا پور عابد ابیانه، با اجرای قطعاتی از مطرح‌ترین موزیسین‌های بزرگ جهان روی صحنه خواهد رفت.

 

کنسرت ارکستر عصر جدید با حمایت “مرکز مشاوره‌ای کوشا” در تالار ایوان شمس به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

کنسرت ارکستر عصر جدید به رهبری محمد حسن حاجی امیری و کنسرت مایستر امیر حسین سر امیری و مدیریت حمیدرضا پور عابد ابیانه، با اجرای قطعاتی از مطرح‌ترین موزیسین‌های بزرگ جهان روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت طی یک روز و یک سئانس در تالار وحدت برگزار می‌شود که در صورت استقبال از آن مجدد برای روز دیگر تمدید خواهد شد.

در این کنسرت قطعاتی از انیو موریکونه رهبر ارکستر و آهنگساز ایتالیایی، موریس ژار آهنگساز فرانسوی و سازنده موسیقی متن فیلم “عمر مختار” و نینو روتا نوازنده و آهنگساز ایتالیایی، خالق موسیقی متن سه‌گانه “پدر خوانده” اجرا خواهد شد.

آخرین اجرای عصر جدید در شهریور ماه سال گذشته در ایوان شمس اجرایی را برگزار کرده بود، که با استقبال خوب اهالی موسیقی مواجه شده بود. و مجدداً این اجرا در همین سالن برگزار خواهد شد.

گروه ارکستر “عصر جدید” روز جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 روی صحنه خواهد رفت.

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »