نسخه سیاه و سفید «لوگان» به سینما می‌آید

هنردستان : کارگردان فیلم پرفروش «لوگان» با اعلام این که در ماه می نسخه سیاه و سفید این فیلم راهی سینماها می‌شود، گفت برای این نسخه، شات به شات همه چیز در نظر گرفته شده است.

به گزارش هنردستان  به نقل از هالیوود ریپورتر، ماه آینده دوستداران فیلم «لوگان» می‌توانند نسخه سیاه‌ و سفید این فیلم را  در سینما تماشا کنند.جیمز منگولد کارگردان این فیلم اعلام کرد برای تهیه کردن این نسخه که از ۱۶ ماه می راهی سینما می‌شود، از ابتدا به همه عوامل فکر شده بود.

 

به گزارش هنردستان  به نقل از هالیوود ریپورتر، ماه آینده دوستداران فیلم «لوگان» می‌توانند نسخه سیاه‌ و سفید این فیلم را  در سینما تماشا کنند.

جیمز منگولد کارگردان این فیلم اعلام کرد برای تهیه کردن این نسخه که از ۱۶ ماه می راهی سینما می‌شود، از ابتدا به همه عوامل فکر شده بود.

وی در توییتر نوشته است: طرفداران «لوگان» هیچ برنامه‌ای برای غروب ۱۶ ماه می نگذارند که قرار است نسخه سیاه و سفید این فیلم را در سینما ببینند. این یک نسخه تلویزیونی نیست یبکه یک نسخه عالی سیاه و سفید از یک فیلم است که همه چیز شات به شات با دقت آماده شده است.

منگولد افزوده یک نسخه خانگی سیاه و سفید هم آماده شده که به زودی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

این فیلم در حالی به صورت سیاه و سفید اکران می‌شود که نسخه سیاه وسفید «مد مکس: جاده خشم» نیز در سینماها اکران شده بود.

با این حال این خبر ممکن است هواداران هیو جکمن را خوشحال نکند زیرا کمپانی مارول در بیاینه‌ای اعلام کرده این فیلم در سینماهای آمریکا اکران نخواهد شد.

«لوگان» که ماه مارس اکران شد بیش از ۶۰۴ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش کرد و بهترین بازخورد را در میان مجموعه فیلم‌های «مردان ایکس» دریافت کرد.

منبع : مهر

امتیاز دهید