برنامه های اجرایی تئاتر «اودین» در تهران اعلام شد

هنردستان: گروه تئاتر «اودین» از ۱۶ بهمن ماه با ۴ برنامه اجرایی در قالب اجرای نمایش، کنسرت پرفورمنس و کارگاه‌هایی با حضور تماشاگران، میزبان عموم مخاطبان است.

به گزارش هنردستان، نمایش «درخت» با کارگردانی یوجینو باربا از ۱۶ تا ۲۰ بهمن ماه جاری در ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵ شب در تالار حافظ اجرا می شود. بازیگران این نمایش لوییس آلونزو، پرواتی باول، وایان باوا، کای بردهالت، روبرتا کریری، النا فلوریز، دونالد کیت، کارولینا پیزارو، فوستو پرو، ایبن ناجل راسموسن، جولیا وارلی به ایفای نقش می پردازند.

درخت داستانی از رشد و شکوفایی و مرگ است. راهبان درختی را در پاسخ به ناپدید شدن پرندگان کاشته‌اند و افرادی همچون یک سرباز کوچک، جنگ سالاران، یک مادر خشمگین و دختر یک شاعر که خواب پرواز با پدرش را می بیند در اطراف آن زندگی می‌کنند. آنچه پرندگان از آسمان روی زمین می‌بینند. درخت میوه می دهد و پرندگان باز می گردند اما …

این نمایش در ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در روزهای ۱۶ تا ۲۰ بهمن ماه روی صحنه می رود و در هر اجرا میزبان ۹۸ تماشاگر است.

کنسرت پرفرمنس «یاس» و کارگاه تمرین ویژه بانوان

از دیگر برنامه های اجرایی گروه باربا در ایران برپایی کنسرت پرفرمنس «یاس» با حضور ایبن نیگل راسموسن است. این کنسرت پرفورمنس در روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه در ساعت ۱۳:۳۰ و به مدت یک ساعت برای بانوان برگزار می شود.

 گزارشِ تمرین با حضور تماشاگر نیز که به تمرین قطعه‌ای از یک نمایش اختصاص دارد و با هدایتِ جولیا وارلی برگزار می‌شود نیز از جمله برنامه های این گروه در ایران است. این کارگاه روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۱۳:۳۰ به مدت ۲ ساعت و ویژه بانوان برگزار می شود.

مسترکلاس باربا و وارلی با حضور تماشاگران

از جمله برنامه های دیگر این گروه که با حضور تماشاگران برگزار می شود کارگاه مستر کلاس (۱) است که در آن یوجینیو باربا و جولیا وارلی شیوه‌ اجرایی و کاری خود را توضیح می دهند. این مسترکلاس در روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح و در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

سامانه پیش‌خرید بلیط های این ۴ برنامه اجرایی، زمان و ظرفیت هر برنامه به زودی اعلام می شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید