سومین جشنواره سراسری ” شعر نیاوران ” برگزار می‌شود

هنردستان: سومین جشنواره سراسری “شعر نیاوران” در بخش‌های آزاد و ویژه در شکل‌های مختلف شعری از جمله: کلاسیک ،سپید ،ترانه،طنز به همت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، در دو دوره گذشته بیش از 5 هزار اثر توسط شاعران گرامی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد، به‌همین علت از جشنواره شعر نیاوران می‌توان به عنوان جشنواره ای موفق در حوزه  ادبیات  کشور یاد کرد که توانسته است شاعران نه چندان شناخته شده و حتا نا شناخته را به جامعه ادبی کشور معرفی نماید . همچنین در طول برگزاری دو دوره جشنواره آثار منتخب  و برگزیده شاعران شرکت کننده  به صورت دو جلد کتاب با عنوان ” پایتخت شعر یک و دو ” منتشر شده است .

 

در  سومین دوره جشنواره شعر نیاوران در کنار بخش آزاد،  به علت مشکلات زیست محیطی و همچنین اتفاقات منطقه دو موضوع  محیط زیست و صلح جهانی به عنوان موضوعات بخش ویژه همچون دو دوره گذشته  انتخاب شده است.

 

گفتنی است فراخوان سومین جشنواره شعر نیاوران سه شنبه 12 اردیبهشت ماه  در سایت فرهنگسرای نیاوران به نشانیwww.fniavaran.ir و همچنین رسانه‌های مکتوب و الکترونیکی منتشرخواهد شد. شرکت در این جشنواره برای کلیه شاعران بدون محدودیت سنی و جغرافیایی آزاد است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید