امکان ثبت نام بن کتاب برای دانشجویان تهرانی

هنردستان: با توجه به استقبال دانشجویان تهرانی برای دریافت بن خرید کتاب سهمیه اندکی برای ثبت نام دانشجویان این استان در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به استقبال دانشجویان تهرانی برای دریافت بن خرید کتاب، تعداد محدودی سهمیه برای دانشجویان تهرانی اختصاص داده شده که صرفا دانشجویان تهرانی می‌توانند با مراجعه به سایت TIBF.IR نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، تعداد 187 هزار و 146 دانشجو، نه هزار و 69 دانش آموز، 557 تن از اعضای هیات علمی حوزوی و دانشگاهی و پنج هزار و 595 طلبه تاکنون نسبت به ثبت نام برای دریافت بن خرید کتاب در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام کرده‌اند.

 

همچنین امکان ثبت‌نام برای دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران و اساتید حوزه و دانشگاه همچنان فراهم است.

 

مشارکت فرهنگی و هنری  9 استان در نمایشگاه کتاب تهران

نُه استان کشور در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری خواهند پرداخت.

 

، استان‌های خراسان جنوبی، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، جنوب کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، آذربایجان غرب و چهارمحال و بختیاری و در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به برپایی برنامه‌های فرهنگی و هنری می‌پردازند.

 

برنامه‌های استان‌ها از روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. روزهای استان‌ها به ترتیب عباتند از استان مرکزی، خراسان شمالی، همدان، جنوب کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی.

 

در چند سال گذشته برنامه‌ روز استان‌ها با مصوبه شورای سیاست‌گذاری و به منظور مشارکت استان‌های کشور در معرفی برنامه‌های فرهنگی و هنری در نمایشگاه کتاب تهران برگزار شده است.

 

بر اساس این گزارش، سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید