فراخوان دوسالانه زنان سینماگر WomenCinemakers برلین

فراخوان دوسالانه زنان سینماگر WomenCinemakers منتشر شد.

به گزارش هنردستان ، فراخوان دوسالانه زنان سینماگر WomenCinemakers منتشر شد.

مهلت ثبت نام تا ۳۰ مارچ برابر با ۱۱ فروردین است.

WomenCinemakers که در سال 2012 با چشم انداز جسورانه حمایت از کارهای خلاقانه زنان تأسیس شد، بستری را برای ترویج و فعال کردن استعدادهای زن با سابقه و جدید از سراسر جهان در سینما، هنرهای نمایشی، رقص و ویدیوهای تجربی فراهم می‌کند. این رویداد با نمایش آثار زنان به دنبال آن است که رؤیاها و صدای آنها شنیده شود. WomenCinemakers به دلیل برنامه‌های متنوع و چند رشته‌ای از نمایش فیلم‌ها، انتشارات و نمایشگاه‌های مستقل، با هدف توانمندسازی و تجلیل از صدای زنان از سراسر جهان شناخته می‌شود و به مخاطبان در سراسر جهان فرصتی بی‌نظیر برای تماشای فیلم‌های تأمل برانگیز و الهام‌بخش در جهان می‌دهد.

این مسابقه اکنون برای دوره دوسالانه 2024 فیلم‌سازان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان زن را می‌پذیرد. این رویداد به دنبال فیلم‌های کوتاه، مستند و بلند به نویسندگی، کارگردانی یا تولید است.

شما می‌توانید در پنج دسته‌بندی در این رقابت شرکت کنید: سینمای مستقل، مستند، ویدئوی رقص، اجرا، سینمای تجربی

از سال 2012، مجله WomenCineMakers فیلم‌های تحسین‌شده و نوآورانه‌ای به کارگردانی زنان برای مخاطبان به ارمغان آورده است و از مؤلفان نوظهور و مطرحی که آثارشان نشان‌دهنده نوآوری سبک و دانش عمیق رسانه‌های سینمایی است، حمایت می‌کند.

ملاک واجد شرایط بودن: فیلم‌سازان، رقصندگان و هنرمندان از هر ملیت، تخصص و سنی می‌توانند در این فرصت شرکت کنند.

تهیه‌کنندگان، نویسندگان و کارگردانان زن از سراسر جهان این فرصت را دارند که فیلم‌های خود را در معرض توجه گسترده مخاطبان انگلیسی‌زبان قرار دهند. مجله WomenCinemakers به ​​بیش از 300000 خواننده خود بینشی از کار کارگردانان نوظهور در بخش فیلم کوتاه و سینمای تجربی ارائه می‌دهد.

گلچین سالانه ما با ترکیبی از تازه واردان و کارگردانان مطرح، بیش از 900 هنرمند را در طول سال های گذشته به نمایش گذاشته است که بسیاری از آنها در جشنواره های بین المللی فیلم از جمله جشنواره کن، جشنواره بین المللی فیلم برلین، و دوسالانه ونیز شرکت کرده اند.

WomenCinemakers به دلیل برنامه‌های متنوع و میان‌رشته‌ای از نمایش‌ها، انتشارات و نمایشگاه‌های مستقل فیلم، با هدف توانمندسازی و تجلیل از صدای زنان از سراسر جهان شناخته می‌شود. هنرمندان منتخب در دوره دوسالانه زنان سینماگر، به شبکه‌های گسترده در صنعت فیلم، معرفی خواهند شد.

تقویم رویداد:

  • مهلت ثبت‌نام نهایی: ۳۰ مارس ۲۰۲۴ (۱۱ فروردین ۱۴۰۳)
امتیاز دهید