رونمایی یک اپلیکیشن طراحی داخلی و دکوراسیون

هنردستان : این روزها توسعه دهندگان و اپلیکیشن های طراحی و معماری برنامه‌های ساده، زیبا، پرکاربرد و راحتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

 گروه برنامه نویسی Morpholio جدیدترین برنامه طراحی داخلی و دکوراسیون را رونمایی کرد.اپلیکیشن Meet Ava یک ماژول نیمه خودکار راحت و ساده است که به کاربر اجازه یکپارچه سازی بین تمام المان‌ها و آبجکت ها را می‌دهد.

 

 گروه برنامه نویسی Morpholio جدیدترین برنامه طراحی داخلی و دکوراسیون را رونمایی کرد.

اپلیکیشن Meet Ava یک ماژول نیمه خودکار راحت و ساده است که به کاربر اجازه یکپارچه سازی بین تمام المان‌ها و آبجکت ها را می‌دهد. از جمله ویژگی‌های این برنامه راحتی و کیفیت بالای آن است. طراح می‌تواند با چینش ساده وسایل و تغییرات محیط به وسیله مرجع داخل برنامه طرحی کارآمد و کامل ارائه دهد. 

برنامه Ava بیشتر درصدد اصلاح وضع موجود پروژه‌های طراحی داخلی و ایجاد یک محیط بصری مناسب برای کارفرما ساخته شده است. برنامه ای که ویرایش را برای کاربر بسیار راحت کرده و دارای عملکردی مناسب برای افراد خاص و عام است.

منبع این نرم افزار شامل مشخصات کاملی از محصولات موجود در بازار و متریال های ساختمانی است که پس از چینش آن‌ها در محیط مد نظر خود می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید. مشخصاً چنین برنامه ای به بهینه سازی عملکرد طراحی، معماری، سرعت در طراحی و اجرای کار، سهولت و زیبایی بصری طراحی داخلی کمک شایانی می‌کند. 

 

امتیاز دهید