فیلم «سالار» با دوبله اختصاصی به نمایش خانگی آمد

فیلم سینمایی «سالار» Salaar به کارگردانی پراشانت نیل با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش روابط‌عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه‌ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «سالار» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

فیلم سینمایی «سالار» یک درام اکشن و هیجان‌انگیز محصول ۲۰۲۳ کشور هندوستان است که پراشانت نیل فیلمنامه آن را همراه با سندیپ ردی بندلا و چوداری هانومان به صورت مشترک نوشته است.

این فیلم دوستی بین دیوا و وارادا شاهزاده خوانسار را روایت می‌کند، آن هم در زمانی که کودتایی توسط وزرای پدر وارادا و نزدیکانش برنامه‌ریزی می‌شود. وارادا از دیوا کمک می‌گیرد تا حاکم خوانسار شود.

در فیلم «سالار» بازیگرانی چون پرابهاس، پریثویراج سوکوماران، شروتی هاسان، جاگاپاتی بابو، بابی سیمها، تینو آناند، اسواری رائو، سریا ردی و راماچاندرا راجو به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو بوده، به طوری که مورد قبول درصد بالایی از کاربران واقع شده است. نقدهای متفاوت و مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تلوگوی سال ۲۰۲۳، سومین فیلم پرفروش تلوگوی تمام دوران، چهارمین فیلم پرفروش هندی در سال ۲۰۲۳ و یازدهمین فیلم پرفروش هندی در تمام دوران شناخته شد.

فیلم «سالار» که امتیاز ۶.۶ را در سایت IMDb به دست آورده با مدت زمان ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل تماشاست.

امتیاز دهید