گالری شوادون میزبان نمایشگاه گروهی طراحی معاصر شد

«تجسم ممتد» عنوان نمایشگاه گروهی طراحی معاصر است که با کیوریتوری حسین طادی  از 13 تا 23 بهمن ماه در گالری شوادون در شوشتر برپا می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی این نمایشگاه حسین طادی کیوریتور نمایشگاه «تجسم ممتد» گفت: طراحی معاصر امروز انعطاف‌پذیرترین رسانه است، ما می‌توانیم کیفیت‌ها و قابلیت‌های رسانه‌های مختلف را در کنار طراحی‌ محض تجربه و استفاده کنیم و از طریق آن ایده و اندیشه خود را توسعه دهیم و بدون اغراق طراحی ایران در جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

او افزود: اگر تاریخ هنر معاصر ایران را مرور کنیم، طراحان قدرتمندی در ایران داریم که نمی‌توان منکر تاثیر آنها بر هم‌نسلان و نسل‌های بعد بود. هدف من از کیوریتوری نمایشگاه تجسم ممتد این بود که به نوعی این تاثیرپذیری را با نمایش آثار هنرمندان نسل‌های مختلف در کنار هم به نمایش بگذارم.

این طراح ادامه داد: در این نمایشگاه پژوهشی21 طراحی از 21 هنرمند به نمایش گذاشته می شود و قدیمی ترین اثر نمایشگاه طراحی از ناصر عصار است که در دهه 50 خلق شده است. آثار ابعادی متنوعی دارند.

طادی افزود: من تاکنون کیوریتوری بیش از 10 نمایشگاه طراحی را بر عهده داشته‌ام و این برای نخستین‌بار است که اثری از خودم را نیز در این نمایشگاه که خود کیوریتوری آن را بر عهده دارم شرکت داده‌ام، چون به عنوان یک طراح من نیز از نسل‌های پیش خود تاثیر پذیر و بر روی نسل های بعد تاثیر گذاشته‌ام.

طلادی که تاکنون آثارش در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی متعددی در ایران و خارج از کشور به نمایش درآمده، امیدوار است بتواند نمایشگاه‌های پژوهشی طراحی گروهی متعددی در شهرهای مختلف ایران برپا کند.

در این نمایشگاه طراحی‌هایی از اردشیر محصص، ناصر عصار، جلال شباهنگی، فرشید ملکی، احمد نصراللهی،کریم نصر، فریدون آو، پریوش گنجی، محمدخلیلی، فرهاد گاوزن، شهباز سلمانی،  بابک امجد، مهسا کریمی، الناز بندگی،کاویان هازلی، حسین طادی، مینو کیانی، علیرضا علی، صداقت، حسین غفوری، بهنام بخشی و صراحی رفعتی به نمایش درمی‌آید. طراحی پوستر این نمایشگاه را پرشاد گلزار بر عهده داشته است.

این نمایشگاه  از جمعه ۱۳ تا ۲۳ بهمن در گالری شوادون برپا خواهد بود.

گالری شوادون در خوزستان، شوشتر، خیابان عبدالله بانو، خانه تاریخی مقدم واقع شده است.

امتیاز دهید