«ستوان آینیشمور» در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش «ستوان آینیشمور» با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای اثر، نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین ‌مک‌دونا، ترجمه زهرا جواهری، تهیه‌کنندگی فاطمه بامستی و با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی از ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده:«بیایین تو. بیایین تو. دارم بابام رو می‌کُشم».

در این نمایش امیر عبادی، علی پیله‌ور، امیر زمانی‌فرد، محمد رضایی، نرگس موسوی، افق ایرجی، امیرحسین فهادان، میلاد صفوی و مهدی شاهی به ایفای نقش می‌پردازند.

گفتنی است شکوفه چرخی کارگردان اثر، پیش از این نمایش‌های «پشت کلانتری،کوچه اول، تیر چراغ برق» و «خنده در طبقه بیست‌وسوم» را در مقام کارگردان روی صحنه برده و «ستوان آینیشمور» سومین تجربه کارگردانی او به شمار می‌رود.

شکوفه چرخی در یادداشتی کوتاه درباره اجرای اثر جدیدش نوشته:«گاهی به اندکی جرات نیاز داریم تا ما را از رضایت شوکه کند و به مقداری پوچی شرورانه که ما را بیدار و شاید. نمایشنامه «ستوان آینیشمور» مارتین مک‌دونا اثری سرشار از طنز تلخ و سرگرم‌کننده است که تحت تاثیر سبک گروه طنز مونتی پایتون‌ها قرار گرفته است».

دیگر عوامل نمایش «ستوان آینیشمور» عبارتند از:

دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: فهیمه حیدری، منشی صحنه: سعیده کامرانی، طراح صحنه: شکوفه چرخی، مدیر صحنه: سینا کثیر و علی بیات، نور و صدا: امیر خسروجردی، طراح گریم: زهرا عادلخانی، مجری گریم: محدثه رازگردانی، طراح لباس: لیلا قزلباش و شکوفه چرخی، دستیار لباس: پیمان عبادی و مهتاب نیکبخت، طراح پوستر و بروشور: مانی محمدیان، تبلیغات فضای مجازی و امور رسانه‌ای: حسن لشنی، رایکا رمضانی و فرزاد ‌جمشیددانایی، عکاسان: آیدا عظیمی و مینا محمدی قاهان، فیلم‌بردار: مجید افشارپور، مشاور حقوقی: راحله قلی‌زاده.

نمایش «ستوان آینیشمور» از ۲۲ بهمن‌ماه تا ۲۵ اسفندماه سال جاری در ساعت ۱۸ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان به تماشای اثر می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال یا گیشه پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو،‌ بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۴ مراجعه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)