پخش رادیو انتخاب از 23 بهمن آغاز می‌شود

رادیو انتخاب سکوی ویژه و انتخاباتی معاونت صدای جمهوری اسلامی با شعار صدای مردم، از موج FM ردیف 95.5 مگاهرتز، به گوش همه ایرانیان می‌رسد.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت صدا، در آستانه 11 اسفند و برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری رادیو انتخاب  با شعار صدای مردم و با هدف اطلاع‌رسانی و امیدآفرینی و نشاط‌افزایی در جهت افزایش مشارکت مردمی و برگزاری انتخاباتی پرشور، از دوشنبه 23 بهمن فعالیت خود را به صورت 24 ساعته آغاز می‌کند.

11 اسفند امسال دو انتخابات مهم را پیش روی نظام جمهوری اسلامی داریم. در شرایط کنونی و در بستر تلاش همه‌جانبه دشمنان بر علیه اتحاد و امنیت ملی ملت ایران، برگزاری انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، واجد اهمیتی مهم و اساسی است. طبعاً برگزاری این دو انتخابات هم از منظر نقش مردم در تعیین سرنوشت خود و هم از جهت مقابله با جنگ نرم و شناختی دشمن اهمیت اساسی دارد. در این فرآیند، آن‌چه می‌تواند ضمن خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن، افکار عمومی جامعه را برای تقویت مشارکت عمومی سوق بدهد، رسانه است. در این راستا،«رادیو انتخاب» با شعار صدای جمهور که از 23 بهمن شروع به کار می‌کند و به سیاق سال‌های قبل در عرصه انتخابات، راه‌اندازی می‌شود تا دسترسی آسان مخاطبان در پیگیری مطالب انتخاباتی را فراهم کند.«رادیو انتخاب» سکوی ویژه و انتخاباتی معاونت صدای جمهوری اسلامی است تا با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگانی کشور، دو شاخص «مشارکت» و «رقابت» در انتخابات فرارو را ارتقا بدهد.

مدیر رادیو گفت‌وگو رضا کوچک‌زاده تهمتن، مدیریت رادیو انتخاب را بر عهده دارد و این رادیو به صورت 24 ساعته و با حضور مردم، مسئولان و کارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انتخابات برنامه‌سازی و تا پایان برگزاری انتخابات به فعالیت خود ادامه خواهد داد. سامانه 30000955 جهت دریافت پیام‌های مخاطبان و برقراری هرگونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. رادیو انتخاب از موج FM ردیف 95.5 مگاهرتز به پخش می‌شود و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایران صدا روی تلفن همراه خود و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو انتخاب شنونده این رادیو باشند.

امتیاز دهید