آب در نمایشگاه کتاب/غرفه مهمان ویژه نمایشگاه کتاب را آب برد

هنردستان: ناشران دانشگاهی، کودک و بین‌الملل که در سازه‌های موقت و چادر استقرار داده شده‌اند؛ با مشکل آب‌گرفتگی در نمایشگاه کتاب مواجه شده‌اند.

 

به گزارش هنردستان، بارش شدید باران باعث شده همچون سال گذشته آب باران به برخی از سالن‌ها و غرفه‌های ناشران حتی در سالن‌های ثابت نفوذ پیدا کند. در این میان ناشران دانشگاهی، کودک و بین‌الملل که در سازه‌های موقت و چادر استقرار داده شده‌اند؛ بیشتر با مشکل مواجه شده‌اند.

جمعیت زیادی برای فرار از باران به سالن‌ها هجوم آورده‌‌اند و سالن‌ها با ازدحام مواجه شده‌اند. در این میان؛ غرفه ایتالیا (میهمان ویژه) را هم آب گرفت و آنها ترجیح دادند آن را به طور کامل تخلیه کنند.

 

غرفه‌های این کشورها در سالن ملل یعنی یکی از سالن‌های اصلی و سازه‌های شهرآفتاب است. سال گذشته نیز روسیه که میهمان ویژه بود دچار همین مشکل در غرفه خود شده بود.

 

غرفه‌های چین، عمان و نمایشگاه فرانکفورت را هم آب فراگرفته و کارکنان این غرفه‌ها نیز مجبور به تخلیه غرفه‌های خود شده‌اند. در سالن‌های کودک نیز شدت آبگرفتگی به گونه‌ای‌ست که برگزارکنندگان نمایشگاه آنها را تعطیل کرده و به مردم اجازه بازدید داده نمی‌شد.

 

این مشکلات درحالی امسال بار دیگر تکرار می‌شود که شهرداری تعهد داده بود در سال دوم تمامی نواقص ساخت و سازها بر طرف شود.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید