۷ فیلم مجوز ساخت و نمایش گرفت

هنردستان: شوراهای صدور پروانه نمایش خانگی و پروانه ساخت با تولید و نمایش هفت فیلم سینمایی موافقت کردند.

 

به گزارش هنردستان، شورای صدور پروانه نمایش خانگی در جلسه سوم اردیبهشت ماه که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، با عرضه فیلم‌های «خانه ای در خیابان۴۱» به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی و کارگردانی حمیدرضا قربانی و «کله سرخ» به تهیه‌کنندگی مهدی رشیدی و کارگردانی کریم لک زاده موافقت کرد.

همچنین در این جلسه با عرضه هفت عنوان فیلم خارجی، هفت عنوان فیلم مراکز فرهنگی و جشنواره ها و دو عنوان فیلم مستند و آموزشی موافقت به عمل آمد.

 

شورای صدور پروانه ساخت نیز با سه فیلمنامه در جلسه نهم اردیبهشت ماه موافقت کرد.

 

فیلمنامه‌های «لونه زنبور» به تهیه‌کنندگی سعید خانی، کارگردانی برزو نیک نژاد و نویسندگی محسن کیایی در ژانر کمدی اجتماعی، «اسکی باز» به تهیه‌کنندگی محمد احمدی، کارگردانی و نویسندگی فریدون نجفی در ژانر اجتماعی و «شگرا» به تهیه‌کنندگی روح الله برادری، کارگردانی و نویسندگی فرود عوض پور در ژانر اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

 

شورای پروانه نمایش خانگی براساس جلسه دهم اردیبهشت که با حضور اکثر اعضا برگزار شد، با ساخت فیلمنامه‌های «خوشه‌های خشم جهان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی موسی پایین محلی و «مهریه» به تهیه‌کنندگی محمد شهبازی و کارگردانی امیرحسین ماکویی موافقت کرد.

منبع: ایلنا

امتیاز دهید