تقدیر انجمن تهیه‌کنندگان مستقل از برگزاری جشنواره جهانی فجر

هنردستان: انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر را گامی مثبت برای شناساندن بیشتر سینما به جهان دانست.

 به گزارش هنردستان، در بخشی از اطلاعیه این انجمن به مناسبت پایان جشنواره جهانی فیلم فجر آمده است:

 

سینمای ایران و جهان در حقیقت امسال شاهد برگزاری دومین جشنواره جهانی بود. جشنواره‌ای که در دومین سال برگزاری توانست با استانداردهای حرفه‌ای مثال زدنی خود را در حضور بیش از 350 میهمان خارجی، سینماگران و سینمادوستان ایرانی به نمایش بگذارد.

 

جدایی دو جشنواره ملی و جهانی از یکدیگر باعث شد تا بخش جهانی جشنواره از زیر سایه گسترده جشنواره ملی خارج و بتواند رفتار تازه‌ای را هدف گرفته و به سمت تعالی حرفه‌ای و سر و شکل دادن به استانداردهای تازه، گام بردارد.

 

بی‌گمان این جشنواره در طی سال‌هیا آینده و با همین برنمه و نوگرایی خواهد توانست به جشنواره‌ای آسیایی با اهداف قابل قبول تبدیل گردد و سینمای ایران علاوه بر سینمای مثال زدنی، صاحب جشنواره‌ای که حرف‌هایی برای گفتن دارد، بشود.

 

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینای ایران برگزاری حرفه‌ای و تکامل یافته جشنواره جهانی فیلم تهران را به مسئولان تبریک و تهنیت گفته و برای سید رضا میرکریمی دبیر جشنواره و همکاران سخت‌کوش و خوش فکرش آرزوی موفقیت‌های بیشتر و بیشتر را دارد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید